TTNET'ten Yeni Hizmet: TTNET Ödeme

Bu konuyu okuyanlar

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Çok sakat bir hizmet yakında bunla ilgili bir sürü şikayet duyarız artı ttnet yapıyorsa uzak duralım uzak tutalım.

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ödemeler + TTNET ?

yekyeaa.png

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
En fazla 1 ayda 100 tl lik alışveriş yapılabilecekmiş.

TTnet ile ödeme seçeneği seçildiğinde ne tür bilgiler istenecek acaba?. Sadece telefon no olmaz herhalde. Yani özel bilgilerimiz birilerinin eline gitmesin.

Yada ttnet özel bilgilerimizi bu alışveriş siteleriyle paylaşıyor olmasın.

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ttnet le parasal bir ilişkiye girmemek gerek. Hatta mümkünse hiçbir ilişki olmaması en sağlıklısı.

jestercat

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ttnet bedava para verse almayın mutlaka çıkartır sizden

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
bi kere bulaştınmı gider gezinti yle bilgileri topladı 100 tl den başladı e pazar a her ay en az 50 tl ödemek istemeyen boş yere bulaşmasın siz kullanmasanızda size yansıtır bu çakallar demedi demeyin süpriz kutu gibiler her an ocak söndürebilir çakal net..

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Aynen ttnet para ilişkisi yakında ttnet bank çok uzak değil aslında hemen açabilirler bankalar la kazıkcilik ta yarışıyor ttnet bank yakında sizler le birlik ve her ttnet üyesine bir adet kredi kartı falan oluyormuş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
TTNET Ödeme Sisteminden korkmayın gençler. Sistem düzgün. telefon numarası ve TTNET Tek Şifrenizi istiyor sadece. daha sonra cep telefonunuza ücretsiz tek kullanımlık şifre sms i gönderiliyor ve ödeme alınıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar herşeyi yaptım bi şifreyi yazıp tamam tuşuna basınca bişey olmadı yardım edermisiniz tamam tuşuna başıyorum hiç bişey olmuyo ????*