TTnet'in Oyunu

Bu konuyu okuyanlar

YasinBaysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba arkadaslar turk net kullancisiydim. Evimi tasidigimdan dolayi nakil istedim fakat port yok dediler 15 gun port bekledim sonucunda turk telekom mudurlugune gittim bana bolgemde bir cok kisinin port bekledigini devletin yatirimlari durdurdugunu soyledi. Kisa bi sohbetten sonra bana bitane port ayarladik iyi hos ama sadece ttnetli olursam verebilecegini kendi musterilerine oncelik verildigini yoksa en az 6 ay bekleyecegimi soyledi. Bende mecburiyetten ttnetli oldum 24 ay sozlesmeli. Simdi ben 3-4 ay sonra internetimi aktarmayi dusunuyorum ne kadar cayma bedeli oderim 120 tlye kadar turk net oduyor? Hipernet 80 tllik aboneyim.

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
3-4 ay boyunca aldıgınız indirimler ve muhtemelen kurulum ücreti yansıtırlar 24 ay tahaatütle ücretsiz diye kuruluma para almıyorlar modemi geri vermesseniz modem ücreti falan filan

YasinBaysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün aradım bana 1100 TL modemi verdiğim taktide 700lü küsür dediler. Neden böyle bir fiyat çıkarıyorlar?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
krizi fırsata çevirmek gözünü korkutmak için eski mafya tarzı tabi 4 yarma yok.

YasinBaysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6502 sayılı kanunun abonelik sözleşmeleriyle ilgili 52’inci maddesi ise şöyle:
“..... Tüketici, belirsiz süreli veya süresiz bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir. Süresi bir yıldan az olan belirli süreli abonelik sözleşmesinde satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme koşullarında değişiklik yapılması hâlinde de tüketici sözleşmeyi feshedebilir. Fesih bildiriminin kağıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, abonelik sözleşmesinin feshi için sözleşmenin tesis edilmesini sağlayan yöntemden daha ağır koşullar içeren bir yöntem belirleyemez....” Şimdi tekrar arasam bu yazanı söylesem ne derler? :D

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
aldıgın aylık indirim kurulum ücreti vs herseyi ekliyorlar bedava diye söledikleri tahaatüt karşılığında

YasinBaysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bağlatalı 1 ay olmadı ne kadar ceza çıkarırlarsa normaldir? Bir fiyat söyleyebilirmisiniz?

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
1 ay boyunca aldığın indirim tutarını +kurulum ücreti + modem ücreti sözleşmede tahaatüt karşılığı ücretsiz olarak ne sunulduysa sana onları yansıtırlar mesela ben 4 sene kullandım Türk Telekom u 4 sene bitti kapattıracaktım neden kapatıyonuz falan dedi bende hız problemi yüzünden dedim işte Yok bu ay düzelcek vs dedi 1 ay deneyin kapatırsınız olmadı dedi denedim değişen bişey olmadı kapatım 130 tl fatura çıkardılar cayma bedeli + o ayki fatura ücreti dahil

YasinBaysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi konuştum anlamadığım birşey var aktivasyon ücreti 219 TL + 90 TL kurulum ücreti bune saçmalıktır. Bana zorunlu almassan bağlanmaz denilen Tivibu İPTV çıkıyor onada 24 ay tahattüt yapılmış onada ek ücret çıkarıyorlar. Bide indirimsiz faturam. 219 + 90 + 90 + 160 = 560-600 arası fiyat çıkıyor saçmalık.

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Ya ödeyip geciceksiniz yada kullanmaya devam edeceksiniz öderseniz 120 tl Türknet karşılıyor üye olurken kod verip üye olursan 1 ay bedava hakkın oluyor tabi faturanı son ödeme tarihinden önce ödemen gerekiyor birde kodun sahibininde borcu olmaması lazım 185 tl yi böle çıkarabilirsiniz (düşünürsen kod verebilirim )