Ttnetin android duyarsızlığı !

Bu konuyu okuyanlar

h@y@let

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Çoğu telefon üreticisi Android 2.2 sürümünü sunmuş hatta 2.3 sürümü için hazırlıklara başlamışken, ttnet verdiği huawei u8230 telefon için android 2.1 sürümünü çıkarmayı başaramadı.

Bu ilgisizlikle devam edilirse sanırım android 3.0 çıktığında bu telefonu alanlarda anca 2.1 sürümüne terfi edebilmiş olacak. :mad::mad:

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
TTnet e mail attın mı bu konuda ? Bir açıklamaları vardır belki.

h@y@let

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Defalarca mail attım fakat cevap verme nezaketinde bulunmadılar bile. Son olarak müşteri hizmetlerini aradım. Malesef müşteri hizmetlerindeki elemanların bu konudaki bilgisi çok yetersiz. 2.1 sürümünün çıkacağını söylüyorlar fakat tarih veremiyorlar.

h@y@let

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bir kez daha mail attım. Anladığım tek şey Ttnet sorumsuzlukta lider.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Telefonu TTnet üretmedi sonuçta. Bunu telefonu üreten firmaya söyliyeceksiniz. Siz istedğiniz kadar oraya mail atın. Bir sonuç alamazsınız.

[email protected]

h@y@let

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Huawei firmasınada mail attım onlarda bulunduğunuz ülkenin operatoruyle iletişime geçin diyor. Sürüm güncellemelerini huawei firması yapmıyor zaten sitesinde de hiçbir software bulunmamakta. Güncellemeleri o ülkenin operatorune bırakıyor.

Örneğin bu telefon için 2.1 güncellemesini bildiğim kadarıyla ilk redbullmobile yapmıştı.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Huawei firmasınada mail attım onlarda bulunduğunuz ülkenin operatoruyle iletişime geçin diyor. Sürüm güncellemelerini huawei firması yapmıyor zaten sitesinde de hiçbir software bulunmamakta. Güncellemeleri o ülkenin operatorune bırakıyor.

Örneğin bu telefon için 2.1 güncellemesini bildiğim kadarıyla ilk redbullmobile yapmıştı.

Redbull için yayınladı. Redbull'dan rahatsız olmaz iseniz aşağıdan indirebilirsiniz.

http://www.huaweidevice.com/worldwi...5911&attachmentName=U8230V100R001C157B823.zip

Bu güncelleme telefonu garanti dışına bırakabilir. TTnet zati iyi bir şeyi sunmaz. Güncelleemiyi de geç verir.

HunterMystic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
buda bişey mi turkcell in dağıtımını yaptığı samsung i7500 hala android 1.5 romunu kullanıyo :S

h@y@let

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ttnetin verdiği telefonda da 1.5 yüklü. Redbullmobile sorunsuz çalışıyor fakat 3g çalışmıyor.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
ttnet=turkcell ikiside android güncellemelerine duyarsız

h@y@let

Asistan
Reaksiyon puanı
2
2 gün önce attığım maile hala bir cevap verilemedi :hammer::hammer:

Telefondan çok memnnunum ama satış sonrası destek hiç yok ttnette almak isteyenlere duyurulur.