TTNET'i Şikayet Etme Kampanyası! (BTK Tüketici Şikayet Formu)

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm ben tam 1 aydan beri netten düşüyorum ttneti arıyorum sürekli ama hic bişy yapmıyolar fatura gelincede hemen yoluyolar benim sorunumu 1 türlü haledemiyolar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 aydır aradık internet yok evde bağlamak için gelmişler evde yoktum telefon numarası verdim aramadılar ben aradım bana 161 TL borç çıkardılar evde internet yok kullanmadığımız interneti ödemediğimiz içinde bağlanmıyacaktır dediler zoraki ödettiler ödedik bide dediler ki şubat aydan sonra gelicek faturaya ek 21 TL daha ödenecek hak mıdır adalet midir? Hakkımı helal etmiyorum mağdur durumdayım yetkililere buradan sesleniyorum elinizi vicdanınıza koyun aynını size yapsalar hoş olur mu kullanmadığınız bir şeyi zoraki ödettiler bu dünyanın öbür dünyası var ben ne zorluklarla kazanıyorum o parayı allah sizi ıslah etsin sözleşmem olduğu için iptal edemiyorum ama elbet bitecek bu sözleşme... .

uralaltay69

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
17 martta internet bağlantısı için başvuru yaptım .Bugün 11.gün halen bağlanmadı. En az 10 kere aradım , hiç bir adım yok.hangi çağda yaşıyoruz ? Bu nasıl firma?