Ttnet yalin internet ve modem

Bu konuyu okuyanlar

erenk1nq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ttnet yalın netlimitsiz 8Mbit(ekadar)
baglaticazda 12 ay tahaadutli bu modem fln
ivir zıvıriyla toplam kaça patlar ? Galiba
63(internet parası) + 3(yeni hat) + 4(modem)
toplam 70 tl gibi.
Birde ttnetin verdiği modem nasıl onların
verdiği modemi almasamda 100tl civarı modem
alsam daha mi iyi olur ?
Tahaadut verirsek aylık 15tl ücret
vermeyecegiz degil mi ?

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
toplam 70 tl gibi.
alsam daha mi iyi olur ?
vermeyecegiz degil mi ?
bende aynı tarıfeden aldım ınternetı ilk ay 77,75 tl geldı...12 ay sabit ücret yok

- - - Mesaj Güncellendi - - -

toplam 70 tl gibi.
alsam daha mi iyi olur ?
vermeyecegiz degil mi ?
bende aynı tarıfeden aldım ınternetı ilk ay 77,75 tl geldı...12 ay sabit ücret yok..yalnız verdiği airties modemden android işlemcili telefonumu kablosuz baglayamadım reddediyo haberin olsun...verdikleri modemde 60 tl civarı bi şey kullanmıyorum ben zaten var olan zyxel modemımı kullanıyorum

tolunay11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Modemi kendin alırsan taibki daha sağlam olur ayrıce başka bir sağlayıcıya geçtiğinde modem değiştirmek zorunda kalmassın ( başıma gelmişti :cursing:) Yalın internet konusuna gelince ben pek beğenmedim sonuçta bağlı bulunduğun santralden evine kadar kablo çekiliyor tabi hızda ona göre yavaşlar + telefon olmadığı için sinyal güçsüz olabilir yinede sen bilirsin sen iyi bir araştır bence

DemonQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende aynı tarıfeden aldım ınternetı ilk ay 77,75 tl geldı...12 ay sabit ücret yok

bende aynı tarıfeden aldım ınternetı ilk ay 77,75 tl geldı...12 ay sabit ücret yok..yalnız verdiği airties modemden android işlemcili telefonumu kablosuz baglayamadım reddediyo haberin olsun...verdikleri modemde 60 tl civarı bi şey kullanmıyorum ben zaten var olan zyxel modemımı kullanıyorum

Android telefondan da rahatça bağlanan modem hangisi peki

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bende almayı düşünüyorum yalın internet paketini de orada iki tane fiyat yazıyor,birinde 63 hemen altında da 15 TL şimdi ben aylık bu ikisinin toplamını mı vereceğim ? Birde verdiğim aylık sabit paranın fazlasını isteme gibi bir durum söz konusu mudur ?

DemonQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende almayı düşünüyorum yalın internet paketini de orada iki tane fiyat yazıyor,birinde 63 hemen altında da 15 TL şimdi ben aylık bu ikisinin toplamını mı vereceğim ? Birde verdiğim aylık sabit paranın fazlasını isteme gibi bir durum söz konusu mudur ?

+15 kablo ücretidir. Üzerine ekleniyor her ay .

IPv6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modemi kendin alırsan taibki daha sağlam olur ayrıce başka bir sağlayıcıya geçtiğinde modem değiştirmek zorunda kalmassın ( başıma gelmişti :cursing:) Yalın internet konusuna gelince ben pek beğenmedim sonuçta bağlı bulunduğun santralden evine kadar kablo çekiliyor tabi hızda ona göre yavaşlar + telefon olmadığı için sinyal güçsüz olabilir yinede sen bilirsin sen iyi bir araştır bence

normalde santralden eve kablo çekilmiyormu? telefon olmadığı için internet niye yavaşlasın :D yanlışın var

14 tl zaten telefon bonelik ücreti taahhüt yaparsanız 2 senelik tel ücreti 2-3 tl ye düşüyor 1 seneliğine.yalın almak zarar.