TTNET söylenen hız ve alınan hız farklı

Bu konuyu okuyanlar

Kaught

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ttnet te benim normaldeki evimdeki internetin hızının 26 mbps download 5 mbps Upload olcağı söylendi ama maksimum 8 mbps download 2.5 mbps upload oluyo ne yapabilirim

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
ttnet te benim normaldeki evimdeki internetin hızının 26 mbps download 5 mbps Upload olcağı söylendi ama maksimum 8 mbps download 2.5 mbps upload oluyo ne yapabilirim
Yeni mi bağlattınız? Eğer yeniyse böyle sıkıntılar olabiliyor abone numaranızı bulun müşteri hizmetlerini arayın yardımcı olurlar. Bu arada nokta atışı 26 mbps vermez söyleyeyim. Örneğin biz de 16 mbps bağlattık ama 14 çekiyoruz. Bölgeden bölgeye değişir.

Kaught

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ya tamam zaten 26 vermesini beklemiyorum en azından 20 falan ve bağlatalı 2 yıl oldu eskidende ttnet ti ama modem daha eski bi modemdi 2 yıl oncede bu modeme geçtik ve evimin altyapısını sorgulayınca maksimum alabilceğim hızın 72 mbps çıkçağı yazıyo büyük ihtimalle sorun ttnette .

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,370
32 Mbps'ye kadar mı tarifeniz? Sözleşmede nasıl geçiyor?

Kaught

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yani 24 veya 26 olarak hatıırlıyorum sözleşmede zaten ailemleyim babam 26 olarak hatırladığını soledi

---- Mesajlar birleştirildi ----

hatta altyapım 76 mbps ye kadar destekliyomuş ama gerek yok o kadar zaten yayıncı fln değilim sadece oyun oynadığım ve video izlediğim için arkadaşımın mesela interneti 26 mbps benden kat kat daha hızlı gta 5 ve rainbow six siege indirdi
Screenshot_28.png

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,370
Eğer indirme hızı 24 mbps 'ye kadarsa, akn aşımı sonrası 8 e düşer. Akn yi online işlemler merkezinden veya müşteri hizmetlerini arayarak sorgulatabirsin.
Akn ile ilgili bir durum değilse, müşteri hizmetlerine şikayetinizi bildirin.

Kaught

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yok hayır akn de değil zaten akn de olmasa bile max 8-9 oluyo hız daha yenilendiği ilk gun bile

zatan akn var şuan akn de 4 mbps oluyo akn sizde 8 mbps

tamamdır teşekkürler ttnet i arayıp sorunu çözdüm

Son düzenleme: