TTNET Şaşırtıyor

Bu konuyu okuyanlar

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
3123919996.png

8mbit internet paketi almıştım bi kaç ay sonra fiber kutusu taktılar ve hızım 14mbit oldu. Şimdilik bişey istemediler , bekliyorum bakalım ne olacak....

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
ocak ayında zam geliyor.sıkı durun.yani baba hayrına değil.

mhmtckmk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 mb goremiyorum oturdugum bolgede merter civari igrenc alt yapilari var 2 ay sonra taahhud bitiyor kablonet fibere gececegim fiyatlari daha uygun hizmetide ttnetden kotu olamaz diye dusunuyorum

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
uvpx1.png
[/URL][/IMG]

Hıza bakarmısın :)

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
2 mb goremiyorum oturdugum bolgede merter civari igrenc alt yapilari var 2 ay sonra taahhud bitiyor kablonet fibere gececegim fiyatlari daha uygun hizmetide ttnetden kotu olamaz diye dusunuyorum

geç hiç durma.bundan 5 sene önce internete daha hızlı giriyordum.boşuna en çok kar eden şirket olmadı.döşüyor uyduruk bir kablo ne haliniz varsa görün.müşteri hizmetleri filan zaten yok.robotlarla konuşursun saatlerce.

Sağlam tüketici koruyan kanun ve kuruluşlar olsa.TTnet 2 günde ihlallerden iflas eder.

mhmtckmk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:)) aynen rezelat ötesi destek var. Satarken özel şirket mantığıyla yalıyorlar sattıktan sonra devlet zihniyeti umursamıyor müşteri memnuniyeti umrunda degil