TTNET PAKET DEĞİŞİKLİĞİ

Bu konuyu okuyanlar

maxpane_18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Meraba.
Kullandığım internet paketi ttnet netlimitsiz 8mb'e kadar idi.hız testi yaptığımda 5-6 mb'i görüyordum.
Taahhütü yenilediğimizde ultanet limitsiz 16 mb'e kadar olan pakete geçirmişler.
Ancak yeniden hız testi yaptığımda yine 5-6 mb'i görüyorum.
Modemim kaç yıldır kullandığım ttnet'in verdiği ZTE ZXV10 W300 .
Ben yeni bir modem alsam erişim hızım artar mı acaba ???

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Bazen çalışma yapıyorlar 2 gündür benim de hızım 4 megabitteydi. Bu gece gece 00:00'da tekrar 16 mb'e çıktı.

Kablodan mıdır diye düşündüm çünkü modem arayüzünde ulaşılabilir 3 ile 4 mb gösteriyordu. Biraz bekle santralle ilgili güncelleme yapıyor olmaları gerekiyor. Çünkü bende 2011'in modemini kullanıyorum modemler öyle hemen eskimez anca fiber almak istersen yenilersin.

maxpane_18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazen çalışma yapıyorlar 2 gündür benim de hızım 4 megabitteydi. Bu gece gece 00:00'da tekrar 16 mb'e çıktı.

Kablodan mıdır diye düşündüm çünkü modem arayüzünde ulaşılabilir 3 ile 4 mb gösteriyordu. Biraz bekle santralle ilgili güncelleme yapıyor olmaları gerekiyor. Çünkü bende 2011'in modemini kullanıyorum modemler öyle hemen eskimez anca fiber almak istersen yenilersin.
meraba,benim hızım yeni pakete geçtiğimden beri bu şekilde.
Kullandığım modem 16 mb"e kadar hızı destekliyor mu acaba?

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Aynı sorun tekrardan baş gösterdi kablodan olduğunu düşünüyorum bakalım :(

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Modem arayüzüne girip hat değerlerini atabilir misin?

endspeed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sikayetvar com a yaz tahattüd edilen hızı alamıyorum hizmet anlayışınız bumu diye. Bak nasıl yükseltiyorlar. 16 mb anlaşıp o hızı alamamak insanları kandırmak değilse nedir diye atar yap argosuz. Bende 7 8 mb almıştım güzelce anlatıp yazdım tahattüd yenilemeyecektim ama hızı yükselttiler 15.6 mb hız alıyorum. 24 ay sözleşme verdim olurda düşürürler süründürürlerse iptal edip tüketici haklarına bildiririm. Eskisi gibi değil yasalar artık vatandaştan yana.