Ttnet Kota Sorgulama Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

by_kamu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle konuyu aradım bulamadım varsa mod arkadaşlardan özür dilerim.

Yaklaşık 4 aydır kota bilgilerimi sorgulayamıyorum. Yani giriyorum sözleşmeyi onaylıyorum, kabul ediyorum fakat son 3 aya dair hiç bir kota bilgim gelmiyor. Yani hepsi 0,000 şeklinde geliyor. Bunun kesin çözümü nedir bilen varsa yardım etsin lütfen kac aydır kotayı baya bi aşıyoruz :) SSde aşağıdaki gibi :)
adszolp.jpg

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
telekom ne diyor bu işe
açıklama yapmıyorlarmı ?

by_kamu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sistemlerimiz bakımda. 2006'dan beri aynı cevap :|

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
nasıl bakımda ya!!! böyle saçma şeymi olur
haysiyetsiz adamlar.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
– Türk Telekom –
“İnternetsiz kalan bir ulusun, fiber optik damarlarından biri kopmuş
demektir…”

dikkat edin damarlarınızı koparmasınlar:)

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
faturan normal geliyormu egerki faturan normalse ve sonucları goremıyorsan netten senın abonelık ıslemlerınde sorunvar telekoma git kontrol ettır. sorun abonelık ıslemlerını yapan personelde eksik bilgi olunca bu durum olusur

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Bana da öyle oldu... sonra bir baktım o kadar indirmeme rağmen kota 10 gb'ı geçmiş.
Sınırsıza geçip kota derdinden kurtuldum..

by_kamu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
faturan normal geliyormu egerki faturan normalse ve sonucları goremıyorsan netten senın abonelık ıslemlerınde sorunvar telekoma git kontrol ettır. sorun abonelık ıslemlerını yapan personelde eksik bilgi olunca bu durum olusur

yok hocam şimdi ttnette görevliye kontrol ettirdim şebedeki bilgisayardan görebiliyor, ama ben kendi pcdem yada başka bir pcden göremiyorum. Faturam normal ama kotalı olduğu için geçiyor :D son 4 ayda olmaya başladı böyle birşey . Yani 2 yıldır ttnet internet kullanıyorum ama son 4 ayda bilgilerimi kaybedemezler herhalde ? :|

Zachary

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sistemlerimiz bakımda. 2006'dan beri aynı cevap :|

Ben 2002'den bu yana kullanıyorum. Hiç sizin sorununuzla karşılaşmadım...
Hatta şmdi girdim denedim sonuç pozitif :D

http://img194.imageshack.us/img194/304/29848579.jpg

* Haysiyetsiz niye diyorsunuz ? Biraz daha dikkatli konuşun.
Biz de bir zamanlar SDN'ye giremiyorduk biz haysiyetsiz diye mi konuştuk ! Terbiyenizi takının kendinize gelin. Söz konusu Telekom olunca herkes küfürü basıyor. Madem bu kadar dertlisiniz ve hep ama hep MASUMSUNUZ !!! kullanmayın ya kullanmayın. Kullanmayı bilmiyorsanız kullanmayı.
Allah Allah...

Beğenmeyen Telekom'u protesto eder onun sağladığı interneti yiyorsa kullanmaz kardeşim bu kadar. Biri diye bir şey çıkmış onu kullanın.
Hak arıyorsanız ille de gidin Mahkemelere başvurun. Burda ahkam kesmeye benzemez ;)

GİGABYTE2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mutlâk bir sorun vardır.Neden ön yargılı davranıyorsunuz adamlar birşey biliyorlarda öyle demisler lütfen TTNET 'i gözünüzde karakedi olarak görüyorsunuz.Ya yapmayın arkadaslar TTNET olmasaydı suan birçoğumuzun evinde iş yerinde veya başka bir yerinde İnternet Olmucaktı bencil olmayınız.

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
başlık kora yerine kota ile düzeltilip konu uygun bölüme taşındı...

TTNET bu windows gibidir kendisi,ne zaman ne yapacağı belli olmaz ...

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
Ben 2002'den bu yana kullanıyorum. Hiç sizin sorununuzla karşılaşmadım...
Hatta şmdi girdim denedim sonuç pozitif :D

http://img194.imageshack.us/img194/304/29848579.jpg

* Haysiyetsiz niye diyorsunuz ? Biraz daha dikkatli konuşun.
Biz de bir zamanlar SDN'ye giremiyorduk biz haysiyetsiz diye mi konuştuk ! Terbiyenizi takının kendinize gelin. Söz konusu Telekom olunca herkes küfürü basıyor. Madem bu kadar dertlisiniz ve hep ama hep MASUMSUNUZ !!! kullanmayın ya kullanmayın. Kullanmayı bilmiyorsanız kullanmayı.
Allah Allah...

Beğenmeyen Telekom'u protesto eder onun sağladığı interneti yiyorsa kullanmaz kardeşim bu kadar. Biri diye bir şey çıkmış onu kullanın.
Hak arıyorsanız ille de gidin Mahkemelere başvurun. Burda ahkam kesmeye benzemez ;)

hee sen 2002 den beri yediğin kazıktan ve aldığın hizmetten memnunsan ona bişey diyemeyiz tabi
keyfine bak işime-lafıma karışma

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
0.000 liramı çok bedavacısın :D

by_kamu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Zachary

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hee sen 2002 den beri yediğin kazıktan ve aldığın hizmetten memnunsan ona bişey diyemeyiz tabi
keyfine bak işime-lafıma karışma

Varsa daha iyisi çıksın onu kullanalım :) Şuanki kullandığın internet hangi kuruluşa ait acaba, bana kazık yedin derler ama kendileri o kazığı kullanmaya devam ederler :4: İnsanların gözünü ancak bir avuç toprak doyurur, derler. Hakikaten doğru. ;) TTNET gün geçtikçe daha iyi hizmet sağlamaya devam ediyor. Daha da iyi olacak ama sizlerde sabır denilen birşey yokki. Elinde bir sihirli değnek olsun sınırsız 10 TL olsun hatta bedava olsun çabasındasınız. Madem kullanmak istemiyorsun TTNET'te sana yalvarmıyor zaten. Abonelik sözleşmesini iptal edebilirsin tabi edebilirsen. hehe :4:

Çok biliyorsan sen kur bir şirkette görelim ?
Paşa paşa da kullanacaksın elinin altındaki interneti. İster 30TL olsun ister 90TL. Şuanda ondan iyisi yok.

Hak küfürle aranmaz. Böyle argo konuşmalar seviyesiz tartışmalar benim keyfimi bozuyor. Keyfime bakamıyorum bu yüzden .
Seviyeli konuşmayı öğrenemediysen ben sana zorla öğretecek değilim ama doğru yolu gösterebilirim görmek istersen :)

capoch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
santral üzerinde kullanım miktarını görmek istersen , sadece adsl kullanıcı adını buraya yazarsan veya özelden atarsan sana bilgilerini gönderebilirim.

by_kamu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saolun hocam şifremi değiştirdim garip bi şekilde düzeldi sorunum :|

intelhack

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türknet adsl kota sayfasında anlık kullanım görülüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 haftadır adsl kota mı sorgulayamıyorum ssl hatası veriyor sebebi nedir ne yapmam lazım