Ttnet galiba turktelekom demek?

Bu konuyu okuyanlar

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Arkadaslar ttnetyuksel gibi bir kablosuz agimiz var. Su an mobilden yaziyorum wf kismina girince mobili telefonum kapatiyor o yuzden agin ismini tam yazmadim onemi de yok. Simdi bizim modem bazi zamanlar ozellikle de geceleri yanan yesil isiklarindan birisi kirmizi oluyor. Internete bagli telefon ve bilgisayar ama aga bagli ama giremiyoruz. Dns hatasi mi nedir anlamadim. Ilk defa bu kadar uzun kirmizi yandi olur gecerdi bes dakikaya. Fisten cikardim tekrar taktim olmadi. Mofemde acma kapama tusu gibi bir sey var arkada onu da denedim olmadi kablolarr tam bagli. Napmaliyim internetin gelmesi icin ya da bor daha boyle olmamasi icin? Bu hata neden olur

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Telekom kaynaklı.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Iki saat surdu bu sefer duzeldi. Kbyin aptal musteri hizmetlerini ariyip zaman kaybetmek istemiyorum cunku onlar bilmedigim bilmemne numaraniz kac falan diye soruyorlar ayrica internet ustume degil aile uyelerimi rahatsiz etmek istemiyorum herhangibir soruyla dahi siz bilirsiniz bi el atin

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Ara sıra geceleri bakım yapıyorlar. Uzun süre gelmezse sorun olur ama max. 2 saat olabilir bir durum.