TTNET e başvuru yaptım kaç güne bağlanır

Bu konuyu okuyanlar

Muratbayrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar ben Konya da oturuyorum ttnet e telefonla başvuru yaptım bugün evraklarımın ellerine geçtiği ve işlemlerin devam ettiği mesajı geldi tahmini olarak kaç günde bağlanır internetim aktif olur bilgisi olan varsa cevabını bekliyorum şimdi den teşekkürler

playboy_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yoğunluğa göre değişir acele etme ortalama 3gün içinde gelir yoğun olmazsa tabii

kometa

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bende yeni baglatim evraklar elimize ulasti mesajindan bi gun sonra internet aktif mesaji geldi. İst

Muratbayrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi işte biraz acelem var işe gidemiyorum internet bağlansın diye. Neyse bakalım inşallah 3 güne bağlanır ☺

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
bağlanmayabilirde artık aboneye doymuşlar yer kalmamış diye redde edebilirler... tırt telelekom...

playboy_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet gençler sizin evinizde hangi intenetiniz var ne kullanıyorsunuz yazın hangi marka hız kota fiyat yazın bakalım .s edit: ttnet fiber 24mbps hızı ile 75 gb akk .s

playboy_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar ben Konya da oturuyorum ttnet e telefonla başvuru yaptım bugün evraklarımın ellerine geçtiği ve işlemlerin devam ettiği mesajı geldi tahmini olarak kaç günde bağlanır internetim aktif olur bilgisi olan varsa cevabını bekliyorum şimdi den teşekkürler
telefonla başvuru yapmakla hata yapmışşsın ne sen niye telden bai uru yapıyorsun tabi beklersin sözleşme gelcekte kargoyla imzala geri gönder suyunn suyu uzun sürer ttnetin bayisine gidip sözleşme imzalayıp çıkcaktın neyse .s

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Santral ekibi gün içinde gelir. Hattını kutuya girdikten sonra modemini takıp telefonla aktif ettiğin anda kullanmaya başlayabilirsin. :)

playboy_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yahu bırakın bu işleri ben başvurumu türk telekom
yok öyle bir dünya şikayetlere göre en az 3 ay bekletiyorlar...
o zaman kullanma kardeşim git kablonet koç net kullan boş yorum yapma beğenmeyen kullanmasın herkes özgür

playboy_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
size nasıl böyle şeyler oluyo anlamadım ben türk telekom mağazasına gittim başvurumu hatta cuma günü yapyım ertesi günü gelip saat 12:00 12:30 gibi bağladılar akşamına açıldı netim ayrıca hız problemim de yok

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
yahu bırakın bu işleri ben başvurumu türk telekom

o zaman kullanma kardeşim git kablonet koç net kullan boş yorum yapma beğenmeyen kullanmasın herkes özgür
asıl boş yorum yapan sensin... hizmet kalitesi düşük muhatap yok... sen kesin tırt telekom müdürüsündür...

İbrahim16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla dsmatin servisini 15gün beklemiştim başlamadan bitirdim aboneliği ttnet ertesi gün hattı bağladı ve o akşam kullanıma açıldı

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
2 gün sonra internet kopma konuları açar arkadaş. Geçmiş olsun :)

Son düzenleme:

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Keşke başvuru yapmasaydın ttnete vodofon süperonline türknet tercihlerin arasında olabilirdi

İbrahim16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Keşke başvuru yapmasaydın ttnete vodofon süperonline türknet tercihlerin arasında olabilirdi
Hocam bulunduğum yerde altyapı yok şu anda zaten adsl internet mullanıyorum fiberde anca 2017ye gelir bizim buralara fiber altyapı olsaydıçeşitlilik konusunda düşünebilirdim ama dediğim gibi pekde seçenek yoktu önümde

hatEE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla bende dün başvuru yaptım yarın gelecekler bakalım kaç güne Açılacak hat merak ediyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
TTNET FİBERNET 24 MBİT Altyapı konut olduğu için 2-3 sene önce gelmişti Bizim buraya Şehir SİVAS :)

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Valla bende dün başvuru yaptım yarın gelecekler bakalım kaç güne Açılacak hat merak ediyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
TTNET FİBERNET 24 MBİT Altyapı konut olduğu için 2-3 sene önce gelmişti Bizim buraya Şehir SİVAS :)
bizde 16 mbps sözleşme yaptık 2 mbps zor görüyorum ttnetten

Saklamalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonla başvuru yapmakla hata yapmışşsın ne sen niye telden bai uru yapıyorsun tabi beklersin sözleşme gelcekte kargoyla imzala geri gönder suyunn suyu uzun sürer ttnetin bayisine gidip sözleşme imzalayıp çıkcaktın neyse .s

Abi Ben Başvurdum Bu 3 gün bugün gelirimi acaba

Mehmet Yasin Kaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bağlanmayabilirde artık aboneye doymuşlar yer kalmamış diye redde edebilirler... tırt telelekom...
Kardeşim çok doğru söylüyorsun biz başvuru yaptık Türk Telekom a port yok dediler port başvurusunu onaylıyor musunuz dediler onaylıyoruz dedik 4 ay oldu hâlâ yeni port getirmediler ev internetini yapamadık hemde yıl olmuş 2018