TTNET aboneliğim bitiyor ne yapacam ?

Bu konuyu okuyanlar

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar 1 yıllık sözleşmeli, sınırsız 8 mgbt ( AKK 50GB ) TTNET aboneliğim vardı, geçen sene tam hatırlamıyorum ama Mart ayının 6'sı gibi bağlanmıştı. Şimdi malum mart ayı geliyor, ben şimdi ne yapacam? Kendim TTNET' e gidip abonelğim bitiyor falan gibİsinden bilgilendiricem mi, yoksa hiçbirşey yapmama gerek yok mu? Yada neler yapacam ?

( Aboneliğimi devam ettirmek istemiyorum)

Yardımlarınızı bekliyorum

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Ben Superonline Fiber internetin iyi olduğunu duyuyorum etraftan. Benim de bittiğin de SO' na geçmeyi düşünüyorum.

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Aboneliğin bitmiyor, sözleşmen sona eriyor. Mevcut fiyatlarla aboneliğin devam eder eğer iptali için başvurmaz isen.. Bu yüzden iptali için TTNET'e gitmen gerekiyor.

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Aboneliğin bitmiyor, sözleşmen sona eriyor. Mevcut fiyatlarla aboneliğin devam eder eğer iptali için başvurmaz isen.. Bu yüzden iptali için TTNET'e gitmen gerekiyor.

Sağol kardeşim dediğin mantıklı, sonuçata TTNET bu ne yapacağı belli olmaz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben Superonline Fiber internetin iyi olduğunu duyuyorum etraftan. Benim de bittiğin de SO' na geçmeyi düşünüyorum.

Tekrar bağlatmıyacam hocam ya, cepten falan idare edecem işyerinden girecem, yuvarlanıp gidecem işte :laugh:

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar sordum TTNET' e mart ayının 8 'inde sözleşmeniz bitiyor, 9'unda gelip iptal işlemlerinizi yapabilrisiniz dedi.

Bende "Peki ayın 9'una kadar kullanacağım intterneti, yine mi 57TL ödeyeceğim" dedim.

Ordaki görevli ise " Hayır 1'in den 9'una kadar kullandığınızı ödersiniz" dedi.

Şimdi arkadaşlar bunu nasıl hesaplayacaklar merak ettim, kullandığım kota miktarından mı faturalandıracaklar yoksa gün olarak mı hesaplıyacaklar ? Tahmini ne kadar fatura öderim ?

Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum :helpsmilie: :helpsmilie:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

:confused1:

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
1 inden 9 una kadar yaklaşık 17 TL ücret ödersin.

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
1 inden 9 una kadar yaklaşık 17 TL ücret ödersin.

Cevabın için teşekkür ederim son olarak, bu fiyatı güne bakarak mı, yoksa kullandığım kota miktarına bakarak mı çıkaracaklar?

Ona göre sömürmeyi düşünüyorum :biggrin:

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Güne bakarak hesaplanır.Kota ile alakası yok.

Son mesajlar