Ttnet 2014 fatura zamları

Bu konuyu okuyanlar

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Bu sabah itibariyle evime ttnetten bilgilendirme zarfı geldi. 01.01.2014 tarihinden itibaren kullanmış olduğum netlimitsiz 50gb akk'lı tarifemin fiyatı 67tl olmuş. Acaba bu bütün tarifelerde mi bu zamma gidilmiş? Bu tür bir bilgilendirme alan var mı başka?

Konu yeri doğru değilse taşınsın lütfen.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
ben netlimitsiz kullanıyorum bizde de artmış ama hangi tarifeler arttı bilmiyorum ttnet'in sitesine bak

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bu sabah itibariyle evime ttnetten bilgilendirme zarfı geldi. 01.01.2014 tarihinden itibaren kullanmış olduğum netlimitsiz 50gb akk'lı tarifemin fiyatı 67tl olmuş. Acaba bu bütün tarifelerde mi bu zamma gidilmiş? Bu tür bir bilgilendirme alan var mı başka?

evet bana da kağıt geldi bugün ... valla böyle hizmete bu para çok ... alternatifleri araştırmaya başladım. dsmart+smile , superonline gibi....

XTİMURX

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kağıtta sözleşmeleri devam eden kullanıcıların bu zamdan etkilenmeyeceği yazmakta.
Sözleşmenizi kontrol edin lütfen :)

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
valla benim herhangi bir sözleşmem yok ... taahhütlü değilim.. modem almıştık 2 tl alıyorlardı oda bitti....

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Superonline'da anlamsız bir şekilde faturamda 20 TL'lik bir indirim yapmış :D

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Onlar zam yaptıkça interneti paylaşmayı daha çok istiyorum.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Açıkçası bulunduğum eve yeni taşındım 1 ay kadar oldu ve ttnet dışında bir internet sağlayıcısından hizmet alamıyorum sanırsam. Sözleşme konusunda bir bilgim yok ama bana vurmayacaksa bu zam tabiki hoşuma gider diğer yandan da başkalarına vuracak olmasına üzülürüm. Çünkü cidden sürekli bu konudan yakınsakta 2 kere düzgün oluyorsa şu ttnetin hizmeti 5 kere kötü oluyor. Taşındığımdan beri indirme hızım 500ü geçmedi. Önceden hiç yoktan 700 750 görüyordum şükrediyordum. Ara sıra 200e düştüğü oluyor. Eğer şu şartlarda 70lira para ödeyeceksem gerçekten kendimi ağır bir şekilde enayi yerine konmuş hissederim(şuanda öyle hissediyorum ama çaktırmayın)

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
kablolu da mümkün olur ama wifiyi bulumazlar

haldunaksoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Giydirdikçe giydiriyorlar nasıl olsa mecburlar zihniyeti. Şiddetle kınamakla olmuyor ama elden de maalesef bir şey gelemiyor, internet kullanmak için mecburiyiz

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Isyan yok abi isyan, bir tek benim mücadelemle olmaz ki.. :D

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Interneti herhangi biriyle paylasirsan tespit etmeleri mümkün mü?
Modemime bağlı elli tane alet oluyor, bu şekilde hangisine acaba komşuyla paylaşıyor mu diyebilirler ki?
Hiçbir şey yapamazlar, zaten hakediyorlar.
Her sene zam yapıyorlar sanki üstün hizmet verip haketmişler gibi.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=57891]pcwolf[/MENTION]

O zaman faturayi ödedikten sonra ne diye karisiyorlar ki? Istedigim kisiyle internetimi paylasirim kime ne :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ben geçen ay gittim taahhüt yaptırdım 1 yıl boyunca 44 liraya bağlanacağım. Zamanında taahhüt yaptırdığım için kampanyadan yararlandım. 1 sene boyunca 44TL 8mbit Netlimitsiz 50GB akk. =)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Allahtan benim böyle bir derdim yok arkadas.. yoksa gidip TTNET binasini kundaklardim. Saka bir yana, insanlari asiri sekilde enayi, keriz, ahmak yerine koyan bütün insanlardan nefret ediyor ve tiksiniyorum.

Bunlara birileri artik dur demesi lazim.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=57891]pcwolf[/MENTION]

Hava alsin üc kagitcilar :)

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
"Turkcell" Superonline' de böyle bir şey yok. Benim tarifem çok iyi gerçekten 100 gb akk 50 mbit 59 lira birde yanında tablet hediyeli. Hiç bir sıkıntı yaşamıyorum

webdunyam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Bu Konu doğru Üstelik Adamlar sağlam zam yapmışlar. Benim faturayı da 73TL ye çıkaracaklar.
Eve gelen bildirim zarfını okudum ve 73 Tl yaptık deyince içimden teşekkür ettim :) sonra çöpe attım.