TT mobilde akn kararını uygulayabilir

Bu konuyu okuyanlar

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Linkteki tarife zamanında akn'li olarak çıkmıştı. aknli tarifeler bu yeni akk kararından etkilenecek mi etkilenmeyecek mi diye aknli mobil tarife ararken bu eski tarifeyi gördüm geçerlilik kapsamını değiştirmişler ve 2 gbtan sonra yüksek hızlarda kullanabileceksiniz diyor. şimdi bu durumda diğer hız düşümlü paketler mesela prime tarifeleri, ailece tarifeleri vs bu durumda onlarda da bir hız düşmememe durumu olabilir mi sizce ? bunu bir paket için uygulayıp diğer paketler için uygulamayacak halleri yoktur umarım. ama karşımızda TT var her şey olabilir.

Seç Full 2GB Tarife

Ekli dosyalar

• tt.png
    tt.png
    122.6 KB · Görüntüleme: 705

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ben de çok şaşırdım. Mobilde yüksek hızda devam edecek ne demek?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
BTK kararına göre vermek zorunda zaten, konumda yazmıştım. Yalnız o tarife müşteri alımına kapatılmıştır tüm akn li tarife ve paketler gibi...

"12.05.2016 tarihinden itibaren numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturasız ve faturalı mobil tarifelerden geçişe kapatılmıştır. Bahsedilen tarifeden faydalanmakta olan mevcut abonelerimiz, aynı koşullarla yararlanmaya devam edecektir."

Son düzenleme:

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
BTK kararına göre vermek zorunda zaten, konumda yazmıştım. Yalnız o tarife müşteri alımına kapatılmıştır tüm akn li tarife ve paketler gibi...

"12.05.2016 tarihinden itibaren numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturasız ve faturalı mobil tarifelerden geçişe kapatılmıştır. Bahsedilen tarifeden faydalanmakta olan mevcut abonelerimiz, aynı koşullarla yararlanmaya devam edecektir."
Peki şimdi benim tarifem hız düşümlü olarak tanıtılıyor, akn tanımlamasi yapılmıyor. Btk filan şikayet etsem ben ve benim gibiler de hiç düşümlü paketler sınırsız olabilir mi?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Peki şimdi benim tarifem hız düşümlü olarak tanıtılıyor, akn tanımlamasi yapılmıyor. Btk filan şikayet etsem ben ve benim gibiler de hiç düşümlü paketler sınırsız olabilir mi?
Btk gerçekten berbat bir kurum, kesinlikle bi işe yaramıyor... Şikayetine çözüm olmazlar. Zaten olsalardı şimdiğe değin sorunların hepsi çözülürdü, işin garip yanı bazı hakem heyetleri bile tt yanında yer alabiliyolar, ilgili ilgisiz evrak bahanesi ile açtığım dava iptal edildi mesela benim.

btk eğer halkı düşünseydi gecenin körüne koymazdı internetin hızlı ve bedava olduğu zamanı ve ayrıca şirketlerin her istediğine göre kararlar almazlardı. Şirketler 31.12.2018 olsun dedi son tarih hemen kabul ettiler. Halbuki ilk dediklerinde 2018 de kalkcak şeklindeydi sonran tükürdüklerini yalayıp 31.12.2018 de kalkacak dediler. Bunların halk umrunda bile değil, bunlar koltuklarını ve şirketlerin menfaatlerini düşünürler ancak...

SKYVC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Linkteki tarife zamanında akn'li olarak çıkmıştı. aknli tarifeler bu yeni akk kararından etkilenecek mi etkilenmeyecek mi diye aknli mobil tarife ararken bu eski tarifeyi gördüm geçerlilik kapsamını değiştirmişler ve 2 gbtan sonra yüksek hızlarda kullanabileceksiniz diyor. şimdi bu durumda diğer hız düşümlü paketler mesela prime tarifeleri, ailece tarifeleri vs bu durumda onlarda da bir hız düşmememe durumu olabilir mi sizce ? bunu bir paket için uygulayıp diğer paketler için uygulamayacak halleri yoktur umarım. ama karşımızda TT var her şey olabilir.

Seç Full 2GB Tarife
tarifen tam olarak neydi ? Linki hala var mı ?
Üstte tarifeyinin aynısını anlatmış. Linki var mı bilmiyorum.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
aa evet gördüm şu an, vay beee, kaçırmışız, alım da yok :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

36 tl ödüyorum. Sınırsız indirme yükleme devam ediyor. Hız testinde download 50-55 mbps upload 45-50 mbps arası gösteriyor.

Hattı kaça satıyorsun hocam ? :D

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
La bendede vardı 3 TL ye 5 mod vaybe parasızlık

Merhaba yaz 2222 yolla 3 TL ye sınırsız netdi.Herkes dalga geçiyordu.geri zekalı 3 TL ye 20 MB almış seviniyor diyorlardı.bende desinki 20 MB sonra hız düşüyor dedim.Sinirsiz diye hızı bilmiyorum.Alim Kasım ayında bitti.boyle fırsatları kaçırmayın.Hatta vodafone dada vardı.ondan hızlıydı.hatirladigim kadarıyla.

Son düzenleme:

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
La bendede vardı 3 TL ye 5 mod vaybe parasızlık

Merhaba yaz 2222 yolla 3 TL ye sınırsız netdi.Herkes dalga geçiyordu.geri zekalı 3 TL ye 20 MB almış seviniyor diyorlardı.bende desinki 20 MB sonra hız düşüyor dedim.Sinirsiz diye hızı bilmiyorum.Alim Kasım ayında bitti.boyle fırsatları kaçırmayın.Hatta vodafone dada vardı.ondan hızlıydı.hatirladigim kadarıyla.

link ?:grin: