Tt mi Vodafone mu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

bonusman

Üyecik
Arkadaşlar Vodafone 7gb 750dk 250 SMS 27 tl Türk Telekom 8gb 250dk 5000 SMS yaşadığım yerde ikisindede 4.5 g var ama haftada bir köye falan gidiyoruz Vodafone köyde 4.5 g var ama tt nin yok hangisini seçmeliyim

Çekim konusunda vodafone bir adım önde ama
Ben tt kullanıyorum. Bizim evde vodafone çekmiyor tt çekiyor. Birde vodafone de vodafone yanımda var ya bilirsiniz. Tanıdığım kişilerin hepsi bu konudan muzdarip hiç hediye internet vermiyor diye.
TT ise bi hafta dk bi hafta internet muhakkak veriyor. Ben bu konuya önem verdiğim için yerinizde olsam tt yi seçer im. Ama bana sadece 7gb yeter hediye falan gerek yok diyorsanız vodafone iyi seçim sizin

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Arkadaşlar Vodafone 7gb 750dk 250 SMS 27 tl Türk Telekom 8gb 250dk 5000 SMS yaşadığım yerde ikisindede 4.5 g var ama haftada bir köye falan gidiyoruz Vodafone köyde 4.5 g var ama tt nin yok hangisini seçmeliyim
SMS'ye ihtiyacın yoktur heralde ve daha iyi çektiği için bence vodafone zaten 1gb fazlaya ihtiyaç yok.

Faradaysch

Asistan
Vodafone kullanıyorum güzel ama hediye opsiyonları pek kısıtlı şimdiden söyleyeyim hediye internet felan bekleme

The Commander

Asistan
Ben TT kullanıyordum, Vodafone'a geçtim ve çok memnunum kendi adıma. Vodafone'da sinir bozan tek şey hediye vermemesi ama çekim kalitesi olarak TT'den iyi.

Faradaysch

Asistan
Ben TT kullanıyordum, Vodafone'a geçtim ve çok memnunum kendi adıma. Vodafone'da sinir bozan tek şey hediye vermemesi ama çekim kalitesi olarak TT'den iyi.
İnternete çok takılan bireyler için faturalı önerme vodafone faturayı aşığın zaman 1 veya 2 kere mesaj atıo başka atmıyor eğer mesajları görmezsen sonuç hüsran

Ekli dosyalar

The Commander

Asistan
İnternete çok takılan bireyler için faturalı önerme vodafone faturayı aşığın zaman 1 veya 2 kere mesaj atıo başka atmıyor eğer mesajları görmezsen sonuç hüsran
Bu sizin kendi sorununuz açıkçası. Ben de bu yaz bolca paket aşımı yaptım ve yeteri kadar bilgilendirildim. Zaten yanımda uygulamasını ya da diğer operatörlerdeki uygulamalardan paketinizi takip etmenizde yarar var.

Faradaysch

Asistan
Bu sizin kendi sorununuz açıkçası. Ben de bu yaz bolca paket aşımı yaptım ve yeteri kadar bilgilendirildim. Zaten yanımda uygulamasını ya da diğer operatörlerdeki uygulamalardan paketinizi takip etmenizde yarar var.
Haklısınız ama akıllı dur özelliği yok bu - puan
Bu arada dahala vodafone kullanıyorum ve çok memnunum

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
vodafone paketleri daha ilgi çekici ve güzel bana göre. şehir dışında da hiç çekim sorunu yaşamadım 1 yılı geçeli. turkcellden geçtim ve pişman olur muyum acaba diye çok korktum ama 4G kapsama alanı çok geniş olduğundan bir sıkıntısı yok merak etmeyin

okurbaba

Asistan
Ben Vodafone’dan Turkcell’e geçtim ve düzgün bir şekilde Vodafone’un çektiğini görmediğim kullandığım 20 ay boyunca
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama çok ucuz olduğu icin gozardi edilebiliyor çok rahat (birde yurtdışını tarifeleri olarak daha rahat) tt hakkında ise ttnet olarak tecrübem var ve berbat ttnet (mobili bilmiyorum) (ttnet gezgin ile modem ile değil)

stat counter