True Tone özelliği

Bu konuyu okuyanlar

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
True tone teknolojisi pil tüketimini artırır mı bilen var mı? Renkleri daha doğru gösteriyor diyorlar ama gözüm bir garipsiyor yorumunuz nedir?

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ben pek bi farkınıda göremedim bu özelliğin pile etkisi olabilir tabi bilen biri bizi aydınlatır umarım bu konuda ben ilgilenmediğim için hiç sorgulamadım

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Pek sanmıyorum ya. Olsa olsa farkedilemeyecek derecede etkisi olur. Ama ben True Tone sevmiyorum hiç ekranı sarı yapıyor hoşuma gitmiyor.

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Pek sanmıyorum ya. Olsa olsa farkedilemeyecek derecede etkisi olur. Ama ben True Tone sevmiyorum hiç ekranı sarı yapıyor hoşuma gitmiyor.
Aynen sarılaşıyor ekran kendi kendime diyorum bunun neresi gerçeğe yakın felan sjdjsjs

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Sanırım öyle ya ben pile etkisi var mı acaba onu merak ediyorum
Ben yoktur diye düşünüyorum. Yani öneme alınacak kadar yoktur. Ben şöyle düşünüyorum kırmızı duvar kağıdı yapıyorsun ondan sonra kırmızının bir ton açığının duvar kağıdını yapıyorsun bence bu da aynı şey.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Aradaki farkı anlamazsın çokta gerekli değil o özellik

onuron

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Merhaba True Tone pratikte şarj konusunda bir etki göstermez. Belki çok az bir miktarda olumlu etkisi olacaktır çünkü parlaklığı daha etkili düzenler. Göz sağlığı ve görüntü kalitesi için bence çok güzel bir özellik.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Merhabalar,
True Tone, ekrana yansıtılan mavi ışıkları kısıp, gözlerinizi yormayı engelleyen bir teknolojidir... Pile olumsuz yönde değil, aksine az da olsa olumlu yönde etkisi olacaktır...