TRT Biss Key | PTT 1. Lig - Bundesliga - Serie A - Ligue 1

Bu konuyu okuyanlar

kortoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
kardeşim sağolasın hemen deniyorum teşekkür ederim iyiki var bu sdn ya haksızmıyım

kemss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aLia kardes yaw bundesLiga icin ayrı bi sifre warmı

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
hocam bizim uyduda biss girilemiyorda, formula1 sözde sifresiz yayınlanacaktı türkiye gp'den sonra ancak gecenlerde bir actım yine sifreli? bu nasıl istir?

redeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AliA bende beceremedım hocam bı yardım ette bundeslıgayı ızlıyelım sana zahmet, Saolasın

GS__EMRE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AliA bnm uydu vestel DVB 840 CI ispanya la liga maclarını da kapıyor trt yi de kapıyor uydunun biss bölümünü bulamadım yardımcı olurmusun

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
aLia kardes yaw bundesLiga icin ayrı bi sifre warmı
Şu an için yok. Çoğunluk bu şifreyle izliyor maçı.
hocam bizim uyduda biss girilemiyorda, formula1 sözde sifresiz yayınlanacaktı türkiye gp'den sonra ancak gecenlerde bir actım yine sifreli? bu nasıl istir?
Şifresiz yayın var. TRT'nin o frekansı değişik. 11094 H 24444
AliA bende beceremedım hocam bı yardım ette bundeslıgayı ızlıyelım sana zahmet, Saolasın
Uydu alıcının markası nedir? Netten bir araştıralım.

shms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim cihazim seikon ve degerleri 8 haneli ne yazmam lazim

1234567890hasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ali bey merhaba trt 1 izlemek için key değerini girdim ama olmadı benim frekansta bir sorun var herhalde 11919 nolu frekans ta diğer kanallar çıkıyor fakat trt1 ve trt3 göstermiyor bu yüzdende key değerini girsem bile izleyemiyorum ama tr1 i başka bir frekanstan izleyebiliyorum fakat o frekansta key değerini kabul etmiyor maç başlayınca şifreye geçiyor. bütün kanalları sildim 11919 nolu frekansı girdim yine olmadı yardımcı olabilirseniz sevinirim

yekimm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sizlerde nasıl oluyorda bende olmuyor anlamış değilim. Nextstar 7500 ir cihaz var. Az cok biliyorum key girmeyi. 11919 /24444 , 10970 /30000 ,11094 /24444 olan guncel kanal listemdeki tum trt1 frekanslarına bu sitede geçen tüm keyleri denedim açılmadı ? Aynı uyduyla çözüme ulaşan arkadaşlar varmıdır acaba ??

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Arkadaşlar cidden bu uydu alıcılarının çoğuyla bir bilgim yok. Google'dan araştırarak size yardım etmeye çalışıyorum. Ama şunu söyleyeyim şifrede bir sorun yok.

AliA bnm uydu vestel DVB 840 CI ispanya la liga maclarını da kapıyor trt yi de kapıyor uydunun biss bölümünü bulamadım yardımcı olurmusun
öncelikle cihazının menüsünün aphromu mavimi olduğunu belirtmemişsin aphro menü için yapacağın işlem menü tuşuna bas 666666 tuşla ekrana gelen menüden biss yazan bölüme gir ve alt tarafta yazan ekle seçeneğini ok'le sonra keyleri gir, ok tuşuna bas işlem bittikten sonra menü tuşu ile çık,mavi menü için menü 1903 tuşla diğer işlemler aynı
Nette böyle bir yöntem var.
ali bey merhaba trt 1 izlemek için key değerini girdim ama olmadı benim frekansta bir sorun var herhalde 11919 nolu frekans ta diğer kanallar çıkıyor fakat trt1 ve trt3 göstermiyor bu yüzdende key değerini girsem bile izleyemiyorum ama tr1 i başka bir frekanstan izleyebiliyorum fakat o frekansta key değerini kabul etmiyor maç başlayınca şifreye geçiyor. bütün kanalları sildim 11919 nolu frekansı girdim yine olmadı yardımcı olabilirseniz sevinirim
11919 TRT'nin her gün izlenen frekansıdır. O frekanstan TRT çıkmıyorsa antene bir ince ayar yapılması gerekebilir.

redeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AliaA öncelıkle cvp verdıgıın ve ılgılendıgın ıcın tşk ederim, Uydu alıcım Sunny AT-9030FTA - biss alanına gırıyorum yukarda verılen bısslerıde gırdım ama olmuo acılmadı, bı sana zahmet benım sorunlada ılgılen kardeşim, saolasın yenıden..

vokoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vestel kullanıyorum en son denediğim tuttu: 1ffe 01 1000000000000000 lütfen dikkat FFF değil FFE olacak

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
AliaA öncelıkle cvp verdıgıın ve ılgılendıgın ıcın tşk ederim, Uydu alıcım Sunny AT-9030FTA - biss alanına gırıyorum yukarda verılen bısslerıde gırdım ama olmuo acılmadı, bı sana zahmet benım sorunlada ılgılen kardeşim, saolasın yenıden..
Eğer açmıyorsa galiba sizin uydu alıcınızın provider kısmına değişik bir key girmek gerekiyor. 1000000000000000 sabit bir şifre. Ama provider değişiyor anladığım kadarıyla.
Vestel kullanıyorum en son denediğim tuttu: 1ffe 01 1000000000000000 lütfen dikkat FFF değil FFE olacak
İşte bu iyi oldu. :)

Vestel uydu alıcısı olanlar denesinler.

Bu arada geçen sene Kanal 24 de ilk sayfadaki şifreyle yayın yapıyordu.

redeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aliaga bılmıyorum walla 8 sayfadan yazan butun bıss leri girdim ama dedıgım gıbı acılmıyor halan trt1, uydu alıcıma baqabıldınmı bısı bulursan haber et nolursun kardesım saolasın..

smokeramazan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni üye oldum arkadaşlar.bende regal-vestel 400 dci var.11094 olan frekansı 11919 la değiştirince trt yi açtı.şu an izliyorum.birde bazı arkadaşlar vestelin biss bölümünü bulamamış..şu şekilde yapmaları gerekiyor.trt 1 i açın.modül takılı değil vb.uyarı verir.program tablosu ekranını getirin.1903 sayısın tuşladığınızda(bu sayının girileceği bir ekran yok aramayın) biss bölümü çıkacaktır.iyi akşamlar.

ronikilic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
selam arkadaşlar çoğunuzun yapamadıgını görünce bi el ataym dedim bende verilen keyleri girince olmadı çoğu doğru ama Biss Değeri'ni girince 0x1fff değilde 0x1ffe diye girdiğinizde sorununuz çözülür sanırım..! İyi Seyirler..! Denedim oldu..!

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Aliaga bılmıyorum walla 8 sayfadan yazan butun bıss leri girdim ama dedıgım gıbı acılmıyor halan trt1, uydu alıcıma baqabıldınmı bısı bulursan haber et nolursun kardesım saolasın..
arkadaşlar ALİA elinden gayreti size yardımcı olmaya çalışıyor ondan fazla bilgi beklemek doğru olmaz, alia,`nın da dediği gibi şu frekansa girebilirseniz net bir şekilde biss şifresi olmadan izleyebileceksiniz 11094 H 24444

eğer biss şifresini açamıyorsanız cihazınıza yazılım yüklemeniz lazım.

tonyparkercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alia kardeş bende onwa x4 war bıss key i kaydetmiyor bunun için ne yapmalıyım

:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
alia kardeş bende onwa x4 war bıss key i kaydetmiyor bunun için ne yapmalıyım

:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:
biss kaydetmiyor ise maçı bu frekanstan izle istersen 11094 H 24444 ;)

tonyparkercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır ben maçı izliyorum ama başka kanala geçip trtyi açtığım zaman şifre giriyor yani biss keyi sürekli yazmak zorunda kalıyorum bunu bir çözümü yoq mu

by_marek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar ben key i girdim sonra cihazı kappatım 10 dk maçı izledim bochum maçını ondan sonra yayın gitti diyordu kanal şifreli yada kapalı cihazım next 2000 süper plus arada bir bulanık ekranda maç çıkıyor ama sadece 3 saniye yardımm lütfen msn adresimm by.marek@hotmail.com lütfenn

by_marek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ALİA elinden gayreti size yardımcı olmaya çalışıyor ondan fazla bilgi beklemek doğru olmaz, alia,`nın da dediği gibi şu frekansa girebilirseniz net bir şekilde biss şifresi olmadan izleyebileceksiniz 11094 H 24444

eğer biss şifresini açamıyorsanız cihazınıza yazılım yüklemeniz lazım.
açmıyor nerde yazzılım yüklemeliyimm

nerohh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesim bende comag sl45 var, buna sifreyle hic girilmiyor. cihaz daha yeni.

ben hamburgdan katiliyorum ve bende bu 11094 H 24444 olmuyor.

Yardimina ihtiyacim var, tesekkür ederim

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kardesim bende comag sl45 var, buna sifreyle hic girilmiyor. cihaz daha yeni.

ben hamburgdan katiliyorum ve bende bu 11094 H 24444 olmuyor.

Yardimina ihtiyacim var, tesekkür ederim
Zaten bu şifreleme olayı Türkiye dışındaki ülkelerden maçlar TRT'den izlenmesin diye yapılıyor. O yüzden Almanya için geçerli değil bu şifreler.

nerohh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten bu şifreleme olayı Türkiye dışındaki ülkelerden maçlar TRT'den izlenmesin diye yapılıyor. O yüzden Almanya için geçerli değil bu şifreler.

Slm
benim gibi bir aciz insan icin baska care yokmu arkadas

GS__EMRE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar cidden bu uydu alıcılarının çoğuyla bir bilgim yok. Google'dan araştırarak size yardım etmeye çalışıyorum. Ama şunu söyleyeyim şifrede bir sorun yok.

Alıntı:
GS__EMRE´isimli üyeden Alıntı

AliA bnm uydu vestel DVB 840 CI menüm mavi değil arphro nedir bilmiyorum menüye girip 6 kere 6 tusuna bastım hiç değişiklik olmdı napablirim emu yazlımının yüklü olması şart mı? ilgilendiğin için saol

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
AliA bnm uydu vestel DVB 840 CI menüm mavi değil arphro nedir bilmiyorum menüye girip 6 kere 6 tusuna bastım hiç değişiklik olmdı napablirim
Menü tuşuna bastıktan sonra 8-9 kere 6 ya bas. Biss menüsü mutlaka çıkarmış.