TRT Biss Key | PTT 1. Lig - Bundesliga - Serie A - Ligue 1

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527

arkin39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
D-Smart'ta biss key girme işlemi var mı bilmiyorum. Kanal ekleme işlemi var mı onu da bilmiyorum. :D Ama elle kanal girilebiliyorsa şu frekansı bir gir belki çıkar. 11094 H 24444

Rica ederim.. ;)
alia bizede bir yardımcı olurmusun:) sunny 7010 dci şifreyi nereye yazıyoruz

Bianconeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
D-Smart'ta biss key girme işlemi var mı bilmiyorum. Kanal ekleme işlemi var mı onu da bilmiyorum. :D Ama elle kanal girilebiliyorsa şu frekansı bir gir belki çıkar. 11094 H 24444

Rica ederim.. ;)

Beko 520 dci var. Yeşil kırmızı sarı kombinasyonu olmadı. Yardımcı olursan çok sevinirim

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
alia bizede bir yardımcı olurmusun:) sunny 7010 dci şifreyi nereye yazıyoruz
Öncelikle şunu söyleyeyim tüm uydu alıcıların farklı biss menüleri var. Çoğunu da bilmiyorum. İş biss menüsünü bulmakta bitiyor. Gerisi kolay. :D

Nette şöyle bir anlatım gördüm:

Sarı+mavi+yeşil+menü, sağ sol tuşlarına basarsanız biss menüsü açılıyormuş.

Galiba sarı tuşa basınca zamanlayıcı çıkıyormuş. Siz buna aldırmayıp sırasıyla tuşlara basmanız gerekiyormuş.

arkin39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle şunu söyleyeyim tüm uydu alıcıların farklı biss menüleri var. Çoğunu da bilmiyorum. İş biss menüsünü bulmakta bitiyor. Gerisi kolay. :D

Nette şöyle bir anlatım gördüm:

Sarı+mavi+yeşil+menü, sağ sol tuşlarına basarsanız biss menüsü açılıyormuş.

Galiba sarı tuşa basınca zamanlayıcı çıkıyormuş. Siz buna aldırmayıp sırasıyla tuşlara basmanız gerekiyormuş.
senin dediğini bastıktan sonra şifreleme rogramları çıkıyor işte negravision viacsess irdeto gibi bu değerleri hangine gireceğiz

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
senin dediğini bastıktan sonra şifreleme rogramları çıkıyor işte negravision viacsess irdeto gibi bu değerleri hangine gireceğiz
Bunlar farklı şifreleme sistemleridir. TRT'de Biss şifreleme sistemiyle maçlar şifreli yayınlanıyor.

Uydu alıcınızda bu yoksa yazılım attırmanız gerekecek.

arkin39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biss şifreleme sistemi var giriyorum ok değdin zaman kaydetmiyor

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
D samartta açtım trt yi göstermiyo bişey ? önceden az bekler açardı dsmart ta çözüm nasıl peki bundesligayı takip eden birisiyim :) ?

yekimm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
next star ye 7500 ir için biss key ve frekansı verebilirmisiniz?Denemediğim kombinasyon kalmadı üstadım.

zest.boy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alia lütfen yardım et..
benım cıhaz technosat 17100..
gecen maclardakı sıfrelerı gırıp rahatlıkla ızleyebılııodum..tv8 olsun,ntvspor olsn..
ama trt1 i acamadım her ikisinide denedım lutfen yardım et..

kemss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hoca bn bu şifreLerLe giriorm acmıyo sırf bu konu icin üye oLdum yardımcı oLRsanız sewinirim...

11919/24444 V 3/4
10000000 00000000
aynen bu frekanslarlar girdim ama yine acmadı yardımcı oLn pLs..

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
next star ye 7500 ir için biss key ve frekansı verebilirmisiniz?Denemediğim kombinasyon kalmadı üstadım.
Geçen sene Atv'nin verdiği şifreyle bu TRT'nin şifresi aynı. Nette şöyle bir resim var. Onu bir deneyin.
7%285%29.jpg

alia lütfen yardım et..
benım cıhaz technosat 17100..
gecen maclardakı sıfrelerı gırıp rahatlıkla ızleyebılııodum..tv8 olsun,ntvspor olsn..
ama trt1 i acamadım her ikisinide denedım lutfen yardım et..
Dediğim gibi çoğu uydu alıcısından bilgim yok. TRT standart şifreyi uyguluyor. Netten biraz araştırırsan çözümü bulabilirsin umarım.

Ayrıca D-Smart'ta görüntü geldi diyorlar. Görüntü hala yoksa fişi çekip tekrar takın diyorlar. :D

kemss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bn bu şifreLerLe giriorm acmıyo sırf bu konu icin üye oLdum yardımcı oLRsanız sewinirim...

11919/24444 V 3/4
10000000 00000000
aynen bu frekanslarlar girdim ama yine acmadı yardımcı oLn pLs..

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
AliA teşekkürler :D fişi çekince geldi tam açtım marvin matip kendi kalesine attı dordmund 1 0 önde :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
AliA teşekkürler :D fişi çekince geldi tam açtım marvin matip kendi kalesine attı dordmund 1 0 önde :)
Bu fiş çekme işini herkes yapmalı. Şifre girip çalıştıramayanlar varsa uydunuzun fişini çekip tekrar takın.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Beyler bütün uyduların Biss ayarları farklı yerlerde, Buradaki bağlantılardaki forumlardan kendi uydu alıcınızın Biss ayarlarının nereden nasıl yapabileceği Soru/cevap usulüyle sorup öğrenebilirsiniz.

kemss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alia kardes fişini de cektim tkrar actım yine acıLmadı bi yardımcı oLsan..

hayaletadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bendeki cihaz Vestel 840 cı ben bu keyi girdim ama olmadı başka yerlerden de baktım olmadı dün wolfsburg maçını trt 3 den izlemiştim şimdi trt1 açılmıyor yardımcı olunr musunuz rica etsem

oznmrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu şifre bende kayıtlı ama yinede şifre çözülmüyor

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Alia kardes fişini de cektim tkrar actım yine acıLmadı bi yardımcı oLsan..
Valla kardeşim en son şunu söyleyeyim sana. TRT Formula 1 yarışlarına da şifre koyuyor. Ama şifresiz izlemek isteyenler için bir frekans veriyor o frekanstan şifresiz izleniyor yarışlar.

Benim uydu o frekansı çekmediğinden deneme yapamıyorum. Sen onu bir dene istersen.

Frekans şu: 11094 H 24444 Bu frekanstaki kanalı ekleyin.

yekimm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denedim yine olmadı. Acaba frekansı mı yanlış giriyorum. gerçi 3 tane ayrı kanal frekansındada denedim. ? Başka birşey olabilirmi acaba.
Geçen sene Atv'nin verdiği şifreyle bu TRT'nin şifresi aynı. Nette şöyle bir resim var. Onu bir deneyin.
7%285%29.jpg

yattara06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alia bende goldmaster40400 ı var.key listesinden biss e giriyorum orada senin vermiş olduğun 0*1FFF 1000000000000000 16 haneli olarak var zaten yeni ekle dediğim zaman PROVIDER adı 1FFF yani 4 haneli diğeride 16 haneli ekleyebiliyorum ama olmuyor başka bişey mi yapmam gerekiyo?

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Alia bende goldmaster40400 ı var.key listesinden biss e giriyorum orada senin vermiş olduğun 0*1FFF 1000000000000000 16 haneli olarak var zaten yeni ekle dediğim zaman PROVIDER adı 1FFF yani 4 haneli diğeride 16 haneli ekleyebiliyorum ama olmuyor başka bişey mi yapmam gerekiyo?
Başka bir şey yapmana gerek yok aslında. Doğru yapmışsın.

Ya provider kısmında bir değişiklik yapacaksın ya da bu şifre sizin cihaza göre değil.

Ama şunu söyleyeyim genellikle bu şifreyle izliyor millet. Siz en iyisi uydu forumlarından bir araştırın. Ama az önce uydu forumlarına baktım herkes aynı şifreyi vermiş.

hayaletadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alia bana bir yardım et kardeş vestel benımkı bir türlü olmadı

kortoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
:hammer:ya arkadaşlar kafayı yiyecem biri bana yardım etsin ne olur botech CA9000CI marka bi dekoderim var bunda biss keyi nereden girecem yardım edin lütfen alia kardeşim banada bi yardımcı ol ya biss keyi nereden gireceğimi bilmiyorum lütfen:hammer::cursing:

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
:hammer:ya arkadaşlar kafayı yiyecem biri bana yardım etsin ne olur botech CA9000CI marka bi dekoderim var bunda biss keyi nereden girecem yardım edin lütfen alia kardeşim banada bi yardımcı ol ya biss keyi nereden gireceğimi bilmiyorum lütfen:hammer::cursing:
Menüden lisan seçimine girip okey diyorsun. Sonra kırmızı kaydet tuşuna bas sağ üst köşede kaydedildi yazısı ekranda görünüp kaybolacak daha sonra kumandadan 2528 i tuşla lisan menüsünün altına emülation diye bir menü daha eklenecek o menüde etkin seçeneğini seç ve kırmızı tuşla kaydet ve çık
Sonra menü lisan seçimi okey kırmızı tuş 9999 tuşla artık key menüsüne girebilirsin. Cass tipi olarak biss seç ve biss keyini gir.
Nette böyle bir yöntem var bunu dene.