Troy, Smarthub'ın konuğuydu...

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Sky Turk 360'ta yayınlanan Smarthub programının konuğu Hakkı Alkan'dı.

[video=youtube;kU5xyjRiHUc]http://www.youtube.com/watch?v=kU5xyjRiHUc[/video]

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
troy abinin tipini ilk defa gördüm çok ilginç bi tipi var :D :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir kere bu kadar kendini övmek iyi değildir. Eğer eleştiriye açıksanız sizi kurulduğunuzdan beri takip eden biri olarak eleştirilerimiz yazmak istiyorum.

Haber akışınız iyi değil.
İncelemeleriniz yetersiz ve yüzeysel.
Video incelemeleri ve yurt dışı etkinliklerin videoları yetersiz.
Video kalitesi yetersiz.
Güncellenme sıklığı düşük.
Haberler geç yayınlanıyor.
Sitenin bazı bölümlerinin yüzüne bakılmıyor.
Dergi abartılacak kadar benzersiz içerik değil.
Siteden çok forum bölümü ön planda.
Son olarak ben bir ziyaretçi olarak eskinden günde 10 kere girip haber okuyorsam bu sayı son senelerde 1'e düştü.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İyiki kurdun siteyi hakkı abi ,eline sağlık.
1 ay oldu siteye katılalı iyiki katılmışım nice sdn'li günlere.

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
başarılı olmak bu olsa gerek ..... yakışır ....

hanxhanx

Asistan
Reaksiyon puanı
4
İyiki kurdun siteyi hakkı abi ,eline sağlık.
1 ay oldu siteye katılalı iyiki katılmışım nice sdn'li günlere.

harbiden bravo sana usta 1 ayda 1.661 mesaj atnayı nasıl becerdin paso geyikmi yaptın vara yoğa kopyala yapıştırmı yaptın takdir edilesi davranışlar harbiden :)

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
harbiden bravo sana usta 1 ayda 1.661 mesaj atnayı nasıl becerdin paso geyikmi yaptın vara yoğa kopyala yapıştırmı yaptın takdir edilesi davranışlar harbiden :)
Alakası yok usta mesajlarım açık bakabilirsin sabah,akşam onlineyim 2günde bir uyuyorum geyik,olayı konu dışında olur gerisi ciddi mesajlar 1 ayda 1.670 mesaj az gibi geliyo bana ama senin taktirin :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Haber üretildiğine katılmıyorum yabancı kaynaklarda gördüğüm bir haberi ertesi gün burda görüyorum, çoğu zamanda resimleri bile aynı oluyor, yapmıyoruz demiş sayın alkan ama doğru değil. SDN'nin haber dedikleri çoğu zaman reklam olsun diye yapılmış zorlama haberler örneğin ilk aklıma gelen son günlerdeki skype çözümlemeleri gibi. İncelemeler eskiden daha iyiydi ama dost acı söyler şuan çok amatör geliyor bana, izlerken sıkılıyorum; Tolga Küçükyılmaz kardeşimiz kendisini geliştirmiş iyi bir insandır ama inceleme yeteneği başka bişey, iphonedo'yu bilen bilir böyle izlerken eğlendirecek inceleme yapacak insanlar gerekli, öyle beyaz arkaplanın önünde oturarak sabit kamerayla inceleme devri geçeli çok oldu, ağzı laf yapan adamlarla sohbet tarzında incelemeler olabilir, sdn bunu de denedi ama videodaki 2. şahıs genelde konu mankeninden öteye gidemedi, dekor zannettiğim olmustur çoğu zaman. Sitenin elde tutulur tek yanı forum ki o da günden güne bitiyor; sitenin temeli olan teknoloji konularına kafası basan adam bir elin parmağını geçmiyor ama spor, kadınlar, magazin, siyaset vs konular hit alıyor, bu hitten site memnun ki bir çalışma yok.

Nys yapıcı amaçlı eleştirilerim bunlar ama bunlar okunup herhangi bir etkisi olacak mı tabiki hayır.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhaba dostlar,

Eleştirilere birer birer yanıt vermek istedim :)

Bir kere bu kadar kendini övmek iyi değildir. Eğer eleştiriye açıksanız sizi kurulduğunuzdan beri takip eden biri olarak eleştirilerimiz yazmak istiyorum.

Haber akışınız iyi değil.
İncelemeleriniz yetersiz ve yüzeysel.
Video incelemeleri ve yurt dışı etkinliklerin videoları yetersiz.
Video kalitesi yetersiz.
Güncellenme sıklığı düşük.
Haberler geç yayınlanıyor.
Sitenin bazı bölümlerinin yüzüne bakılmıyor.
Dergi abartılacak kadar benzersiz içerik değil.
Siteden çok forum bölümü ön planda.
Son olarak ben bir ziyaretçi olarak eskinden günde 10 kere girip haber okuyorsam bu sayı son senelerde 1'e düştü.

Haber akışı konusunda yeni yazar alımlarımız devam ediyor ama bu konuda iyi ve kaliteli haber yazabilen kişi sayısı çok az. Video incelemeler konusunda aslında ülkemizde en çok videolu içerik üreten teknoloji sitesi biziz ama beklentiler yüksek olabiliyor okur tarafında. Yüzüne bakılmayan bölümlerimiz konusunda net olarak belirtirseniz, değerlendirmek isteriz.

Haber üretildiğine katılmıyorum yabancı kaynaklarda gördüğüm bir haberi ertesi gün burda görüyorum, çoğu zamanda resimleri bile aynı oluyor, yapmıyoruz demiş sayın alkan ama doğru değil. SDN'nin haber dedikleri çoğu zaman reklam olsun diye yapılmış zorlama haberler örneğin ilk aklıma gelen son günlerdeki skype çözümlemeleri gibi. İncelemeler eskiden daha iyiydi ama dost acı söyler şuan çok amatör geliyor bana, izlerken sıkılıyorum; Tolga Küçükyılmaz kardeşimiz kendisini geliştirmiş iyi bir insandır ama inceleme yeteneği başka bişey, iphonedo'yu bilen bilir böyle izlerken eğlendirecek inceleme yapacak insanlar gerekli, öyle beyaz arkaplanın önünde oturarak sabit kamerayla inceleme devri geçeli çok oldu, ağzı laf yapan adamlarla sohbet tarzında incelemeler olabilir, sdn bunu de denedi ama videodaki 2. şahıs genelde konu mankeninden öteye gidemedi, dekor zannettiğim olmustur çoğu zaman. Sitenin elde tutulur tek yanı forum ki o da günden güne bitiyor; sitenin temeli olan teknoloji konularına kafası basan adam bir elin parmağını geçmiyor ama spor, kadınlar, magazin, siyaset vs konular hit alıyor, bu hitten site memnun ki bir çalışma yok.

Nys yapıcı amaçlı eleştirilerim bunlar ama bunlar okunup herhangi bir etkisi olacak mı tabiki hayır.

Haber üretme konusunda ben de size katılmıyorum ama şu olabilir, daha fazla özel içerik üretebiliriz. Bu konuda daha fazla personele ihtiyacımız var. Reklam içerikli haberler, Advertorial adıyla yayınlanıyor. Bunlar da, sizi kandıran ve yanlış satın almaya iten değil, aslına bakarsanız faydalı bilgiler. Videolu incelemeler konusunda ben de size katılıyorum. Kendimizi geliştirmemiz lazım. SDN Forum'un günden güne bitmesi konusunu biraz daha açarsanız orada da fikirlerimi belirtmek isterim.

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Foruma Yeni Üye Olanlar veya Forum hakkında bilgi sahibi olmak istiyenler için ; Shiftdelete.net sitemizin kurucusu Hakkı Alkan'ın bir Tv Programındaki Sohbeti .

Bende tesadüfen buldum :)

[video=youtube;kU5xyjRiHUc]http://www.youtube.com/watch?v=kU5xyjRiHUc[/video]

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
sonra gelip site de persil reklamı yapıyon.neyse.

yl3JXNA.png

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Hepsini izledim güzel anlattı Hakkı. Bir programa çıktığı zaman önceden buradan bilgilendirilsek daha iyi olur, izleriz. Yıllardır bulunduğumuz bu sitenin yöneticilerinin anlattıklarını doğal olarak merak ederiz.

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
bunu ızledık zaten duyuru yapılmıstı troy nereye cıksa duyurulu yapılıoyorrrrrrr

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
sağ olun dostlar,

bundan sonra attığım her adımı forumdan duyurmaya devam :D

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Forumlardaki konulardan haberim var arkadaşlar... Konu açılışı -du ekinde bitip yayınlanmış programın videosunu göstermektedir. Ben önceden haber verilmesi ile ilgili yorum yaptım, belki başka bir konuda SKYTURK'e katılacağıyla ilgili paylaşımı yapılmıştır orasını da ben kaçırmışımdır bir ara internetten uzaktım. Hatırladığım kadarıyla yine geçmiş zamanda video yüklenmişti programa çıktığı zaman.

_yapılıoyorrrrrrr

Hitap etmeyi pek çok kişi bilmiyor tabii...