Travian Speed Pvp geceleri oynamaya ne dersiniz?

Pvp server açarsak bizimle kimlere beraber olur ?

• Ben olurum :)

Kullanılan: 3 50.0%
  • Yolunuz açık olsun ben yokum :)

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ramazanda aksamlari 23.00 dan sahura kadar travian speed pvp acsak kac kisi bizimle beraber oynar önemli olan birlikte oynamak ve güzel vakit gecirmek ??

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Belki bir yıl süren bi oyunu biz 1 hafta ile 4/6 saat arasında bitirebilecez

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende onun için soruyoruz 100-150 kişi toplarsak ilk başta oyun güzel olur güzelcede bi sayfa hazırlarız.Saten 2-3 hafta sürecek bi oyun olur.Her sahur farklı etkinlikler vs.

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şöyle açıklayayım arkadaşlar geçen nette dolaşırken gördüm insanlar travian pvp açık reklam yapıyor dedim bizde Ramazan'da geceler saatler geçmek bilmiyor sıcakta dışarıda çıkamıyoruz bali eğlenelim.
Oyunlar tek gecelik 1 haftalık yani isteğe göre hızını ayarlayacagız X10000 de olabilir X5000 de X1000 de hepsi bize kalmış bir durum...

Bizimle olmak isteyenleri bi görebilir miyim?

100 kişiyi aşarsak cumayı cumartesiye bağlayan geece başlıyoruz hemen :)

furko64

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şöyle bişey yapıyoruz o zaman bi anket açıyorum cumaya kadar 100 kadar kişi varım verde cumayı cumartesiye bağlayan geçe başlarız :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şöyle bişey yapıyoruz o zaman bi anket açıyorum cumaya kadar 100 kadar kişi varım verde cumayı cumartesiye bağlayan geçe başlarız :)

http://forum.shiftdelete.net/oyun/328233-travian-speed-pvp-geceleri-oynamaya-ne-dersiniz.html anketi açtık hadi hayırlısı bakallım :)