Trabzonspor'da istifalar devam ediyor!

Bu konuyu okuyanlar

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
LwQc6DQ.jpg

Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş'in ardından yardımcı antrenör Ünal Karaman ve tüm teknik ekip de istifa etti.

Bordo mavili takımın bugün saat 11.30'da yaptığı antrenmana antrenörsüz çıkan futbolcular, saha ortasında toplantı yaptı.

Haber7.com

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
adamlar bildiğin çöktü ya. yazık oldu.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Trabzonspor dimdik ayakta değildiki çöksün...

Ne zamanki Fener şike sürecinde kenetlenerek daha da güçlendiyse, aynı Trabzonspor bu süreçte nedense iyice gücünü kaybetti. Çünkü futboldan başka her platformda boy göstermeye çalıştılar. Ne yazıkki artık ortada oynadıkları bir futbol bile yok. Özetlerini bile izlerken dayanamayıp kanal değiştiriyorum.

Bence Trabzonspor klasik bir anadolu takimı halindedir artık.

(Not: Fenerli-GSli ya da Bjkli değilim)

gorelem

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Fenerbahçe nin güçlenerek çıkması diye bir şey söz konusu bile olamaz."Yaptım ama fenerbahçe için yaptım" cümlesi yetiyor zira.Ayrıca fenerbahçe nin kenetlenmesinin sebebi şizofrenik bir "bizi bitirmeye çalışıyorlar" anlayışıdır....

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
sadri şener bütün başarısızlıklarını sürekli fenerbahçeyi sakız gibi çiğneyerek örtmeye çalıştı.
mağdur edebiyatı ile, sürekli saldırarak insanlarını bir yere kadar teskin edebilirsin, ayıplarını perdeleyebilirsin.
sonra hakikat gün gibi çarpar adamı, kaçacak delik aramaya başlarsın.

ama ben trabzonsporun buraya gelmesine çok üzüldüm. şenol güneş gibi -bence türk futbolunun en iyi hocasıdır- kıymetli bir hocanın bunu hak etmediğini düşünüyorum.

umarım tez zamanda toparlar, eski günlerine döner. ama özüne dönerek, kendi işine bakarak, kendisi gibi olarak.
sadri şener kendi kelini gizlemek için fenerbahçe ve trabzon camialarının arasına düşmanlık soktu, kapanması zor yaralar açtı, habire fitne, fesat, nifak pompaladı.

istifa etmesi gereken şenol hoca değil, oydu aslında.

Son mesajlar