Trabzonspor "resmen" iptal istedi / TFF'den Trabzonspor'a ret!

Bu konuyu okuyanlar

01'li

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fenerbahçe'nin fifadan ceza alması polis fezlekeleri ile olmuştur ortada kesin bir kanıt yok.isterseniz araştırabilirsiniz.ayrıca o bekleyeceğiniz günleri boşuna beklemeyin.belki rüyanızda görürsünüz.

:))) UEFA'dan kovulmadan önce de ''hani nerde UEFA sopası?'' diyordunuz sopayı yiyince epey sesiniz çıkmadı şimdilerde işleriniz tıkırında gidiyor hele az sabredin fifa sopası gelecek bide onun tadına bakacaksınız.:)

Neymiş ''polis fezlekelerine'' bakmışlarmış ya neye bakacaklardı? Aziz Yıldırımdan noter onaylı şike belgesimi isteyeceklerdi?

Kesin kanıt yokmuş peh peh!!! sanki UEFA size bakkaldan ekmek çaldınız diye ceza verdi.:)

Mesaj burda duruyor o gün kupa müzenizden polis zoruyla alınınca bu mesaja bakar bakar durursunuz aslında suç GS kulübünde sizi onlar 2 şampiyonluk karşılığında koruyup kollamasaydı şimdi PTT Ligindeydiniz.

Ha unutmadan 3.lig ekibi Ceyhanspor polis tapeleriyle küme düşürülmüştü
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/11471293.asp

Ve sonuç :
http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=11832945&tarih=2009-06-10

Eee tabi Ceyhansporun arkasında ''kişi ve kurumları ayıran'' bi başbakan yoktu.:)

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Savcının mahfyanın elinde olduğuna dair savcıya başvurmamı istiyorsun kaç kere başvurduk Ankaraya kadar gidildi. Kaç savcıyla kaç milletvekiliyle konuşuldu. Ne adamlarla konuşuldu sonunda valinin bir işe yaramadığı anlaşıldı giresun ve trabzon valisi değişti. Bana neyin kafasını yaşıyorsun deme benim babam senelerce mafyaya haraç verdi. sadece biz de değil 25-30 kişi haraç verdi. En son yaklaşık bir sene öncede 40 milyar para istendiği için 10 ay çalışamadı. Şu 1-2 aydır düzene girdi onuda devlet adalet çözemedi başka yollardan çözüldü. Hani demişsinya adaletiniz varsa kupayı verirsiniz savunmazsınız falan diye bende siz kendiniz adaletli olun ondan sonra başkalarından adalet bekleyin Türkiye bu şekilde düzelir. Uzun sokakta dayılanırsınız ancak. Hani çok delikanlısınızya..
ben bu olanlarla fenerbahçenin şike yapasıyla alaka kuramadım neyse..

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
senin şahsi yargıyla sorunların olabilir kaldıki türkiyedeki yargı tartışılır kabul ediyorum ama hem uefa hemde cas ın kararlarıda ortada.şike dosyasının savcısı satın alınmış hamiki satın alınmış uefa nın yargı organları satın alınmış cas satın alınmış

gülünç duruma düşmeyin

Edirneli

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Bir takım bu kadar mı küçük düşürülür be arkadaş her şeye itiraz:mad: