Trabzonspor bana yabancı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,324
[h=1]Trabzonspor bana yabancı[/h]
trabzonspor-bana-yabanci_223541.jpg

[h=3]Bordo-Mavili kulübün onursal başkanı Mehmet Ali Yılmaz'dan sitem dolu sözler.[/h]
"Trabzonspor bana hepsinden yabancı. Diğerlerini aradığımız zaman hepsini bulup konuşuyorum; hepsi gönülden karşılıyorlar; ama Trabzonspor böyle bir iletişimim yok"
dedi.

Trabzonspor'un efsane başkanı Mehmet Ali YIlmaz'dan ses getirecek açıklamalar. Gazeteniz BUGÜN'e konuşan Yılmaz, kulübüne sitem dolu sözler sarf etti. Trabzospor ile ilgili açıklamalar yapmadığını değinen Yılmaz, "Beni kulübümdeki rütbelerimi sökmekle tehdit ediyorlar. Benim rütbelerini kendileri vermedi. Ama sökebileceklerini söylüyorlar. Benim adım tesislerde yazılı. Biliyorsun ben adımı 'zorla yazdırmıştım. Başarılarımdan dolayı değil" ifadelerini kullandı. "Trabzonspor ile diyalouğum yok" diyen Bordo-Mavili kulübün onursal başkanı, "Mevcut kulüpler içerisinde Trabzonspor bana hepsinden yabancı. Diğerlerini aradığımız zaman hepsini bulup konuşuyorum; hepsi gönülden karşılıyorlar; ama Trabzonspor böyle bir iletişimim yok" ifadelerini kullandı.

Yılmaz şöyle devam etti: "Trabzonsporluluğum bakîdir. Benim önceki açıklamalarımla ilgili bazı yöneticilerin takındıkları tavır beni fazlasıyla üzmüştür. Zira orda konuşan herkes benim başkanlığımda yöneticilik yapmıştır. Maalesef yöneticilik yapmıştır. Ben onların büyük olarak doğru bildiklerimi söyledim.Ama onlar benim Trabzonspor'un uzağında kalmamı istediler. Herhangi bir konuda dayanışma içerisinde olmamı istemediler. Yaşanan bir şike sürece de olsa, ne olursa olsun yardım etmeye hazırdım. Ama herhangi bir diyalog kurmamıştır. Neden böyle davrandıklarını bilmiyorum. Ben başkanken onları ezmedim. Başkanlık yaptığım dönemde, şu anda onların olduğu yaşın yarısındaydım. Hepsine de sevgi, muhabbet gösterdim. Bu bayrağı çok dik taşıdım."

Kafkas büyük aflar etti

Trabzonspor'un başına yeni getirilen Tolunay Kafkas'ın teknik direktör Şenol Güneş'in ardından büyük laflar ettiğini dile getiren Yılmaz, "Tolunay Kafkas bizim eski öğrencimizdir; ama Trobzonspor'un yükünü kaldırmak her yöneticinin harcı olmadığı gibi bazı hocaların da harcı değil. Teknik direktör değiştirme zamanı hatadır. Bu sezon bittikten sonra Tolunay Kafkas gelse ve 3 sene kalması için anlaşma yapsanız, doğru olabilir. Şenol Güneş gibi büyük bir hocanın ardından, 'orayı ayağa kaldırırım, tavana vurdururum lafları' pek fazla iddialı, gerçekçi gözükmüyor. 5 maçta bir tesadüfi galibiyet var. O da Gaziantepspor'da problem vardı. Ne olacak da bu süreçte sıkıntılı günler geride kalacak. Zor gözüküyor" dedi.

kaynak