Trabzonspor 6-0 Sivasspor | Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç | Goller

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Fırtına Sivas'a patladı!
Goller için tıklayın...
Ziraat türkiye Kupası yarı final rövanş maçında Sivasspor'u 6-0 yenen Trabzonspor, finale yükseldi.

Trabzonspor maça hızlı başladı. Adrian henüz 22. saniyede golle burun buruna geldi. Bu pozisyon ilk yarının özeti gibiydi. Sonraki dakikalarda Trabzonspor, atak bir futbol sergilerken; Sivassporani ataklarla gol aradı.

Kırılma anı ise 37. dakikada yaşandı. 35'te Volkan, cezasahası içerisinde Kadir'le mücadelesinde yerde kalıp uzun süre penaltı beklerken, 37. dakikadaki pozisyonun da kahramanı oldu. Bu kez Ziya Erdal'ın cezasahası içerisinde yerde kalan Volkan, takımına penaltı kazandırdı.

Adrian'ın penaltı vuruşunda Borjan ilk hamlede topu çeldi, ancak Adrian önünde bulduğu topu ağlara gönderip Trabzonspor'u 1-0 öne geçirdi.

İkinci yarıya da Trabzonspor hızlı başladı. Hünez 47'de Halil Altıntop'un müthiş pasında Adrian cezasahasına girdi. Düşerken nefis vurdu, top 2. kez Sivasspor ağlarıyla buluştu.

53. dakikada Adrian bir kez daha şov yaptı. Soner'in nefis ara pasında cezasahası sağ içinde topla buluşan Adrian, 3. kez Borjan'ı avladı ve takımını 3-0 öne geçirdi.

65. dakikada ise bu kez Olcan sahneye çıktı. Halil'in ara pasında cezasahası sağ içinde topla buluşan Adrian, kaleci Borjan'la karşı karşıya kaldığı pozisyonda şutunu çekti, Sivas kalecisinden dönen topu Olcan ağlara gönderdi ve Trabzonspor'u 4-0 öne geçirdi.

72. dakikada günün en etkili isimlerinden Volkan Şen sahneye çıktı. Çalımlarla cezayayı üzerine giden Volkan, yerden sert ve düzgün vurdu. Top 5.kez Sivasspor ağlarıyla buluştu.

77'inci dakikada ise Trabzonspor'un altıncı golü geldi. Halil'in ara pasında cezasahasına giren Aykut, kaleci Borjan'ı avlayarak takımını 6-0 öne geçirdi.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Trabzonspor maçı 6-0 kazarak finale kaldı. Maçta Halil yaptığı asistlerle dikkat çekerken, Volkan Şen ve Olcan Adın ortaya koydukları performansla göz doldurdular. Adrian ise attığı 3 golle galibiyetin mimarı oldu.

TRABZONSPOR
6-0 SİVASSPOR

STAT:
Avni Aker

HAKEM: Tolga Özkalfa

TRABZONSPOR:
Tolga, Serkan, Giray, Mustafa, Cech, Zokora, Adrian, Soner, Volkan, Olcan, Halil

TEKNİK DİREKTÖR:
Tolunay Kafkas

SİVASSPOR: Borjan, Erhan, Navratil, Ümit, Ziya, Grosicki, Kadir, Hakan, Aatif, Erman, Eneramo

TEKNİK DİREKTÖR:
Rıza Çalımbay

Goller
: Dk. 38, Dk. 47, Dk 53 Adrian, Dk. 65 Olcan, Dk. 72 Volkan, Dk. 77 Aykut

Lig TV

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bir Barca'nın 4 yiyeceğine, bir de Sivas'ın 6 yiyeceğine inanmazdım

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Fener bugün turu geçerse Trabzon otomatikman Avrupayı garantileyecek.

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bayern Münih, Trabzonspor'u erkek kardeşi olarak kaydetti. :glare:

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Yarı finalden bir ekip gider de, Eskişehir mi gider, Sivas mı gider ek bir maç yaparlar herhalde.

FB üçüncü olursa demek istedim. Benim bildiğim FB şampiyonlar ligine giderse ve kupa da finale çıkarsa öyle TS uefa'yı garantiliyor. Eğer FB üçüncü olursa, TS kupayı kazanmak zorunda. Yoksa ligdeki 5. takım uefa'ya gidiyor.

fk555897

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende şaşırdım. Trabzonlu arkadaşları ve takım oyuncularını tebrik ediyorum.

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ts costu vallaha es es ten de ayni basariyi bekliyoruz :)

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
190535_457905524296470_352877218_n.jpg

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Trabzonspor kötü oynadı FB de kötü fakat Trabzonun kadrosu daha kötü Feneri yenebilmesi için tüm takımın süper oynaması gerekir oda çok zor..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
trabzon kötü mü oynadı ?? maçı izlemedn hocam galiba ya da maçı izlerken film falan mı izliodn :D

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Trabzondan hiç böyle bir skor beklemiyordum FB'ye net mesaj gitmiş :)