Trabzon'dan "milli" tepki

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener Trabzonspor’dan A Milli Futbol Takımına oyuncu seçilmemesine tepki gösterdi.

Karabükspor maçı sonrası açıklama yapan
Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener kaleci Onur’un daha önceden A Milli Futbol Takımda yer almasına rağmen seçilememesine bir anlam veremediğini belirterek, "Bugün Milli takım aday kadrosu açıklandı. Kulüp takımlarında oynamayan iki kaleci Milli takımda var. Ama Trabzonspor’un kalecisi ve Trabzonspor’da başarılı maçlar çıkaran daha önce de Milli takımda yer alan Onur seçilmedi, bunu anlamak mümkün değil.

Herhalde Milli takıma seçilmek için
İstanbul takımlarında oynamak lazım. Anadolu’daki takımların maalesef Milli takımda seçilme şansı yok, çünkü bazı futbolcuları irdelediğimizde Milli takıma seçilme kriterlerinin bu söylediklerim olduğunu herkes olduğunu görecek. Herhalde şöyle bir mesaj verilmek isteniyor, 'İstanbul takımlarına giderseniz Milli takıma alırız yoksa Anadolu takımlarında Bursa da, Eskişehir de Gaziantep de, Trabzon’da futbol oynamayın. İstanbul’da futbol oynayın' demek mi istediler acaba bunu özellikle merak ediyorum. Herhalde birileri çıkıp bir açıklama yapar, benim gibi herkes ve taraftar da merak ediyor. Federasyonu bu anlamda suçlamak mümkün değil. Milli takımın seçicisinin takdiri bu” dedi.

Kaynak

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Trabzonun kalecileri çok formda birisini en azından çağırabilirdi.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
sadriciğim bunadamı içerlemiş.
Bunlar gidip her yere şikayette eder şimdi.
Ulen göz var izan var,takımınızın futbolu ortada.
Kalecinizden başka Milli Takımda oynayacak bir futbolcunuz yok.
Neyin derdindesiniz?
Bunlar ts yönetiminin kendi taraftarını kandırmasından başka bir şey değil.
Maksat Hedef saptırmak.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Beceriksiz Olcan'ı mı alacaktı?

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Trabzonspor un şu anki durumu tüm zamanların en kötü Trabzonspor'u olmaya aday. Neye itiraz ediyorlar ki?
Kalecileri dışında milli takıma girecek oyuncusu yok zaten.

Attıkları gollere bakın hepsi birbirinden güzel mucizevi goller.
Fenerbahçe karşısında 6 pastan tribünlere atıp 3D izleyicilerin gözlüklerinin kırılmasına sebep olan Olcay bir sezonda kaç tane 30 metreden gol atacak? Halil kaç tane vole atıp 90'a takacak?

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
iyice çocukluğa bağladilar artik. ağlayip birilerine şikayet etmeye başlarlarsa hiç şaşirmam

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
öyle hocalığı ben de yaparım 8 gs 8 fb + yurt dışındakiler, maç izleme derdi yok ne güzel (!)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
havuz sistemini kuran İstanbul Klüpleri değil mi. Havuz sistemi olmasa tarlada top oynardınız anca. Bıkmadılar şu saçma memleketçilik sevdasından

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
ihlas haber ajansı hangı hangı karabük maçından bahsedıyor onu anlamadım:D
biz bu ülkenın puanı yukselsın dıye şampıyonlar lıgınde 7 puan topladık.ama adamlar ülke futbolundan çok trabzonsporumuzdan oyuncu almayarak sözde kendı egolarını tatmın etmeye çalışıyorlar.tüpçü demıören gerekırse avrupaya gıtmeyız şeklınde açıklama yapmamışmıydı?artık bızım de mıllı takım umurumuzda değil

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
hep bi muhalefet bunlarda

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Milli Takım umurunızda değil miş.Peh Sevsinler sizi.
Takımınızıda çekin ligden.Nasıl olsa kupanızıda vermediler.Gidin şikayet edin gerekli yerlere.
Futbolcularınızada artık balık tutturup,fındık toplatırsınız.

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
trabzonu çekememezlik tavan yapmış(hemen atlamayın ben Beşiktaşlıyım :D) bi kere o kaleyi volkan korumazsa direk tolga yada onura vercekler bu 1
Olcan ı kimse beğenmemiş ama milli takımda o oynamazsa kim oynayacak merak ediyorum halili geç orda giray varken egemen ve bekiri çağırmak taraf tutmak değilde nedir

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Millli takım millilikten çıkmış
Artık umrumda değil
Demirören grubu halı saha takımı haline gelmiş
Tek bir maçını bile izlemedim F.Terim den beri
F.terim ve Fenerli mantığına göre şekillenen bir takım
Bana göre milli değil FİLLİ takımdır..
Kısaca F tipidir...

mahmuTS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abdulah avcı kendi takımında oynamayan Fenerli Mert Günok ve BJK’nin yedek file bekçisi Cenk’i Milli takım kadrosuna çağırmış.:D
daha öncede engın baytar ıçın:
Allah bana böyle oyuncularla çalışmayı nasip etmesin. Rakibi provoke ediyor, yaptığı hareketlerle oyuncuları rakip taraftarın önüne atıyor" şeklınde açıklama yapmıştı.ama aynı engın baytar gs ye transfer olunca mıllı takıma çağırdı:D abdullah avcının nasıl bır karakterı olduğu bellı oluyor

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
@refdoxs nıye hep trabzonspor taraftarların yazdıkları hakaret mesajlarını sılıyorsunda diğer takımların taraftarlarının tahrık edıcı mesajlarını sılıp ceza vermıyorsun.taraflı davranıp çifte standart da bulunuyorsun.yukarda user ulen dıye hıtapta bulunmuş o kımdır kı trabzonspor camıasına ulen dıye hıtap edıyor