Trabzon'dan G.Saray'a: Baros'u verin barışalım

Bu konuyu okuyanlar

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
POKO.jpg

Geçen sezonun gol kralı Burak'ı G.Saray'a, borsaya bile bildirdiği el sıkıştığı N'Doye'yi Rus Lokomotiv Moskova'ya kaptıran Bordo-Mavililer, bu sorunu Çek santrforla çözecek.
[h=4]BAROS'U VERİN BARIŞALIM[/h] Akşam'da yer alan habere göre; Karadeniz ekibinin yöneticileri, Cim-Bom'a "Milan Baros'u bize verin, geçmişin üzerinebir sünger çekelim. Ancak Baros'un bonservis ücretini kesinlikle ödeyemeyiz" teklifini getirdi
Tarihsel bağları olan G.Saray ile Trabzonspor'un arası geçen yıl Sarı-Kırmızılıların, Bordo-Mavili takımın yıldızı Selçuk İnan'ı transfer etmesiyle bozuldu. Milli futbolcunun bedelsiz olarak takım değiştirmesinin üzerinden henüz 1 yıl bile geçmeden Burak Yılmaz krizi patlak verdi. Bu kez ortada bonservis ücreti vardı. Ancak, Burak Yılmaz'ın 'Avrupa'ya gidiyorum' diyerek İstanbul'un yolunu tutmasını bir türlü hazmedemedi Trabzonsporlular...
[h=4]N'DOYE OLMAYINCA...[/h] KADROSUNDA iki yıl öncesinin Trabzonspor'unda forma giyen 5 futbolcuyu barındıran G.Saray'a zeytin dalını uzatan da Trabzonspor oldu. Geçen sezonun gol kralı Burak Yılmaz'ı kaybettikten sonra, prensip anlaşmasına vardığı Kopenhag'ın Senegalli forveti Dame N'Doye'yi Rus takımı Lokomotiv Moskova'ya kaptıran Trabzonspor, Fatih Terim'in istemediği Çek golcü Milan Baros yoluyla ilişkileri düzeltme peşinde.
[h=4]BEDAVA BIRAKIN[/h] BORDO-Mavililer, Sarı-Kırmızılıların kapısını çalarken, 'Siz bizden Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ı aldınız. İlişkilerin yeniden düzelmesini istiyorsanız, Milan Baros'u bize verin. Ancak, bu oyuncu için bonservis ücreti ödemeyiz. Futbolcuyla görüşüp anlaşırsak, bu konuda bize kolaylık sağlamanızı bekliyoruz. Bu şekilde bozulan ilişkilerimiz yeniden düzene girebilir' önerisinde bulundular.
[h=4]O PARA FAZLA[/h] MİLAN Baros'un Trabzonspor'a transferinin G.Saray'ın da işine geleceğini savunan Bordo-Mavililer, 'Fatih Hoca onu kadrosunda istemiyor. Oynatmıyor da. Üstelik yıllık 2.5 milyon euro alıyor. G.Saray, böylece yükten kurtulmuş olacak. Ancak, biz o parayı karşılayamayız. Eğer G.Saray, bonservis ücreti talep etmez, Baros da aldığı parada indirime giderse bu transfer gerçekleşebilir' dediler.
[h=4]AVRUPA'YI İSTİYORDU[/h] 2.5 milyon eurokazandığı G.Saray'la 31 Mayıs 2013'e kadar sözleşmesi bulunan Milan Baros, Arap kulüpleri yıllık ücretini karşılamasına rağmen, 'Avrupa dışında başka bir yere gitmem' diyerek öneriyi geri çevirmişti. Çek santrforun Trabzonspor'dan gelen öneriye nasıl bir karşılık vereceği merak konusu. Eğer bu transfer gerçekleşirse G.Saray ile Trabzonspor arasında iki yıldır gergin olan ilişkiler de bir anda normale dönmüş olacak.

Kaynak

Detected

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dostluk ayrı ticaret ayrı.Parasını verdik mi verdik oyuncuların.Bonservisini verip oyuncu alıyoruz Sadri Başkan bize küsüyor.

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hahaha :D Kahkaha atarak sandalyeden düştüm o_O :D Sanırım yalan haber :D hani bu kadar da düşülmez :( :D :D

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=38650]zoki[/MENTION] :D

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
[MENTION=74929]Korpe[/MENTION] haksız mıyım hocam :D ?

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
haklısınn paşamm

yuxel79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Trabzon'dan Fener'e : Kupayı verin öpüşüp koklaşalım :):)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Şike mevzularından sonra olay futboldan çıktı, zaten öncesinde alakası yoktu, şimdi bambaşka bir boyuta taşındı:D

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Şimdiki medya yı metin yazarları ele geçirdi anlaşılan bu kadarda hikaye uydurulmazki hayal güçlerini acayip zorluyolar

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
kafama yattı aslında, trabzonsporun dostluğu önemli bizim için. keşke gerçek olsaydı da barosu bedava verseydik..

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Trabzon elinden şekeri alınmış mızmız çocuklar gibi :) Komik..

1881

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Liseli Demirkol'dan yorum bekleriz. Karakterlerle ilgili. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne dostluu düşmanlığı şartlar uyarsa her türlü ticaret mübahtır, aldığı ücrette indirime giderse neden olmasın

Reaksiyon puanı
0
Bu kadar aciz bir yönetim görmedim ben.Ne transferde becerikliler ne medya karşısında ne de Ts nin haklarını korumada,savunmada.Allahtan şenol güneş gibi teknik direktörümüz var.Adamlar kafalarına göre transfer yaparlar keza çoğuda başarısız olur,şenol hocada boyun eğer.Bu habere inanırım ben bızım dengesiz yönetim bunu da yapar söylemişlerdir

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Bu kadar aciz bir yönetim görmedim ben.Ne transferde becerikliler ne medya karşısında ne de Ts nin haklarını korumada,savunmada.Allahtan şenol güneş gibi teknik direktörümüz var.Adamlar kafalarına göre transfer yaparlar keza çoğuda başarısız olur,şenol hocada boyun eğer.Bu habere inanırım ben bızım dengesiz yönetim bunu da yapar söylemişlerdir

ilk defa böyle bir şeye şahit oldum tebrik ederim

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
2 şeker verin trabzonu sadriden alın :D bu ne la :D