Tr.panel.gemius.com.tr

Bu konuyu okuyanlar

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Allah yüz bin kere belanızı versin. Sabit ip kullanıyorum her açtığım sayfada artık istemiyorum diyorum gına geldi artık. Her açtığım sayfada bu anket sayfası. Sırf bir daha çıkmasın diye iki kez de anket doldurdum. En son dayanamadım Allah belanızı versin başlıklı bir posta attım. En büyük sitelerde nasıl oluyorda çıkabiliyorlar. Bunlar nerden buluyor bu parayı.

Bunlardan bıktım usandım bir haftadır.

Konu başlığını bilerek o şekilde yaptım. ellenmemesi rica olunur.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Chrome için Ghostery adlı bir eklenti var. Yüklenen sayfa içerisindeki istemediğin site bağlantılarını engelliyorsun.
Örneğin Sdn forumda 4 bağlantı var. Biri google analiz, biri geminus diğer ikisi reklam. Bunları bir sefer engelledim bir daha hiçbir sitede çıkmıyor.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Firefox eklentilerinden Adblock plus pop-up addon eklentisi var onu kur. O adresi eklentinin seçeneklerinden ekle o pncere birdaha açılayabilir..

Açılmayabilir diyorum çünkü bu pop up engelleyiciler de her pencereyi engellemeyebiliyorlar..

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
javascprit leri engelliyorum bütün açılır penceler kapalı genius açılıyor

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Bahsettiğim uygulamayı dene sorun %100 çözülecek. Adblock tan farklı çalışıyor. 2si aynı anda kullanılabilir.

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Bunlara lanet okumaktan bıktım bu ibneler izinsiz pencere açmaktan bıkmadı.

Allah belanızı versin.

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
Firefox + Adblocker plus veya Opera Browser Developer sürümü işinizi görecektir.