TR garantili Zenfone 5z mi yoksa yurtdışından (Irak) gelme Oneplus 6 mı ??

Bu konuyu okuyanlar

SugarMD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar herkese. Sizce TR garantili Zenfone 5z mi yoksa Irak’tan gelme Oneplus 6 mı ?
İşletim ücretini de hesaba katarsak hemen hemen aynı fiyata denk geliyorlar. 4-5 sene kullanmak istiyorum alacağım telefonu.
Bir de Asus un servisini hiç beğenmiyorlar. Buna ne diyorsunuz ??

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Irak'dan gelme telefon alacağıma TR garantili 5Z alırım daha iyi. İthalatçı garantili desen neyse ama ben bulaşmazdım şahsen.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Asus Zenfone 5Z'de işini görür. Aynı donanımları içeriyor sonuçta. :)
Selamlar herkese. Sizce TR garantili Zenfone 5z mi yoksa Irak’tan gelme Oneplus 6 mı ?
İşletim ücretini de hesaba katarsak hemen hemen aynı fiyata denk geliyorlar. 4-5 sene kullanmak istiyorum alacağım telefonu.
Bir de Asus un servisini hiç beğenmiyorlar. Buna ne diyorsunuz ??

SugarMD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Irak'dan gelme telefon alacağıma TR garantili 5Z alırım daha iyi. İthalatçı garantili desen neyse ama ben bulaşmazdım şahsen.
Önerin için teşekkür ederim. Zenfone 5z alırsam servislik bir sıkıntı yaşar mıyım ? Çünkü şikayetvar.com da Asus un servisini hiç beğenmiyorlar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Asus Zenfone 5Z'de işini görür. Aynı donanımları içeriyor sonuçta. :)
Önerin için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Önerin için teşekkür ederim. Zenfone 5z alırsam servislik bir sıkıntı yaşar mıyım ? Çünkü şikayetvar.com da Asus un servisini hiç beğenmiyorlar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Önerin için teşekkür ederim.
Genel olarak hakların var. Bir problemin olursa önce servise olmaz ise Türkiye Hakem Heyetine başvurabilirsiniz.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Ben olsam 5z yi seçerim, güzel bir cihaz.

EnineBoyuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
İkisininde art ve eksi yönleri var. Irak'tan gelen cihazlar piyasaya göre çok ucuz(gerçekten büyük avantaj sağlıyor). Cihazlar arasında Oneplus 6 pil ömrü olarak daha iyi. Ekran parlaklığı olarak da daha iyi. Asus'da oyunlarda ısınması daha fazla oluyor(youtube da bulursun). Yine en büyük avantajı oneplus 6'nın neredeyse stock android kullanması. Asus avantajları ise en büyük avantaj tr garantisinin olması(sorun çıktığında muhatap bulamaman kadar kötüsü olmaz). Hız performans olarak oneplus 6 ile aynı diyebilirim. kamera 120 derece geniş açılı(detaylarda çok iyi değil) radyo var. Sonuç olarak kullanımına ve beklentilerine göre tercihin olur. İkisinde de su geçirmezlik yok.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Asus zenfone 5z almanı öneririm.Iraktan gelen telefonun muhattabı kim olacak? Ayrıca bahsettiğin telefonlar arasında bir fark göremiyorum.Asus zenfone 5z gözümde bir amiral gemisidir.Tek eksiği kimilerine göre önemli bana göre önemsiz suya ve toza dayanıklılık konusudur.

Sonmo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi forumlar.Zenfone 5Z almak istiyorum ama yedek parça , garantide sıkıntı yaşarım diye korkuyorum.zenfone 2 vardı orjinal parçalarını bulmak çok zordu.Hala öylemidir düşünceleriniz neler?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İyi forumlar.Zenfone 5Z almak istiyorum ama yedek parça , garantide sıkıntı yaşarım diye korkuyorum.zenfone 2 vardı orjinal parçalarını bulmak çok zordu.Hala öylemidir düşünceleriniz neler?

Hala aynı asus sıkıntılı servisi ayrıca eski konuyu hort yapacağına yeni konu açsan iyi olur.

Sonmo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Haklısınız hocam.Teşekkür ederim yardımcı oldugunuz için.kusuruma bakmayın yeniyim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Estağfurullah ne demek olur öyle. Konu kilitlensin lütfen yönetici arkadaşlar.

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Imei kaydı yoksa yurtdışından telefon almak artık bir eziyet. imei kaydına 600 tl vereceksin.