Tp link modem - Mac filtreleme

Bu konuyu okuyanlar

MarjinalKeko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, modemim tp link. Maci filtrelem yapmak istiyorum. ama bulamadım. Nereden yapılıyor acaba bir bilginiz var mı?

oAyrPb.png

TP-Link Türkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
102
Sayın MarjinalKeko,

Ekran görüntsünü attığınız sayfadan yapmaktasınız. Öncelikle IP / MAC Filtresi Dizini: 1 seçin, Kural Dizini: 1 Kural Tipi: MAC, Etkin: Evet seçin ve engellemek istediğiniz MAC Adresi'ni yazıp KAYDET butonuna tıklayınız.

Saygılarımızla,
TP-LINK Türkiye.

MarjinalKeko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın MarjinalKeko,

Ekran görüntsünü attığınız sayfadan yapmaktasınız. Öncelikle IP / MAC Filtresi Dizini: 1 seçin, Kural Dizini: 1 Kural Tipi: MAC, Etkin: Evet seçin ve engellemek istediğiniz MAC Adresi'ni yazıp KAYDET butonuna tıklayınız.

Saygılarımızla,
TP-LINK Türkiye.

Mac adresini engellemek için, İlet mi yapacağım Sonraki mi?
58n6mj.png

LORD_KING

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Bende Model No. TD-W9970 modem mevcut ve ben mac filtrelemek istiyorum belirttiğim mac ler dışında hiç bir şeyin bağlanmamasını istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz ?

İyi Çalışmalar...

TP-Link Türkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
102
Merhaba Bende Model No. TD-W9970 modem mevcut ve ben mac filtrelemek istiyorum belirttiğim mac ler dışında hiç bir şeyin bağlanmamasını istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz ?

İyi Çalışmalar...

Merhaba,

Ürününüz Türk Telekom/TTNET logolu olan model midir ?

deathcresh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ; eve tivibu bağlatırken türk telekom kendi modemi olan tp 9970i taktı hiçbir sorunum yok fakat wirillessten bir tek oyunuma giremiyorum her şeyi açıyor sorun oyundamı diye eski modemimi taktım fakat sorunsuz bir şekilde çalıştı ama bu defada tivibu çalışmadı bilgisi olan yardım edebilirmi