TouchPal kullanan Android cihazlara şok!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Uzun bir süre kullandım. Temaları en güzel olan marka diyebilirim. Zaten temalarının güzelliği sebebiyle katlanıyordum. Sonra öyle bir reklam bombardımanına başladılar ki dayanılmaz hale geldi. Ücretli olanı alayım dedim, baktım bir sefere mahsus ödeme yapmanız yetmiyor, her ay sizden ücret kesiyor, kaldırıp attım. Swiftkey kullanıyorum şimdi. Reklam sorunu yok. Üstelik tahminleri Touchpall'dan kat be kat daha iyi ve isabetli. Tek dezavantajı temalarının 2-3 tanesi dışında bir b.k'a yaramaması.

Şimdi biz bunu kullanmaya başladık ya, korkuyorum bunlar da uyanıp Touchpall gibi reklama boğmazlar bizi.

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
Google klavyeye Türkçe (Q) klavye geldiğinden beridir ondan vazgeçemiyorum :)

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Yönetici
Super Moderator
Ben iPhone'nun kendi klavyesini kullandığım için bu klavyeyi bir arkadaşımnı telefonunda gördüm biraz farklı geldi. İsmini sorduğumda TochPal olduğunu söyledi. Güzel uygulama, kullanılabilir.

5.7.3.9 sürümü yüklü güncellemiyorum, Swype kullanıyorum, onun da eski sürümünü kullanıyorum hatta, güncelleyince kasıyor. Güncelledikçe batırıyor bu klavyeler.

HTC ile Touchpal hangi telefonda kaldı acaba? M8 telefonumda yoktu touchpal falan, desire 816 da da yok. Galiba siz baya geride kalmışsınız. Yeni telefonlarında touchpal varsa da ben geri kalmışım.

Son düzenleme:
ben hiç duymadım bunu çok gereksiz para göz olmuşlar gibi izlenim verdi dua etsinler iyi huylu insanım...

tek bir klavye var oda Google klavye gboard ben senelerdir kullanıyorum bi isteğim olmuştu 24 saat geçmeden o güncellemeyi yaptılar Google Yazıda uzman zaten öğrenme yeteneği de gayet iyi sular seller gibi yazıyorum. Gerekli ayarları yapıp sözlük senkronizasyonunu açarsan sıkıntı yok ms yeleri düşürürsen süper çalışıyor valla

stat counter