Touch Bar'lı iPhone 8 konsepti yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bence gayet güzel de olur ve iyi satış yapar tabi alışma süresi de önemli ve son olarak eğer Jack girişi olursa hepten memnun kalırlar zaten kablosuz şarj aşırı derecede her fiyatta ve her cihazda beklenilen bir özellik.:)

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
TouchBar güzel duruyor gibi şarj olayını çözerlerse baya satar bu cihaz

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Yalan mı ?
Gözünüz kör gidiyorsunuz. Dümdüz LG V serisinden çalıntı
İcat ettik felan der şimdi bunlar

Neresi çalıntı? :D ekranın üstüne mi koymuşlar? saçma sapan işlevler mi atamışlar? :D adı üstünde "TouchBar" saçma sapan konuşup duruyorsun senin mantığınla bakacak olursak tüm telefonlar iPhone'dan çalınmadır :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

M

Murat Burç

SDN Okuru
İkinci ekranı ilk kim ne ile yaptı
LG V10 ile
Benim için bitmiştir sonuçta ikinci bir ekran koyuyor.
V serisi ekranların işlevleri sana göre saçma olabilir bana göre değil bu göreceli bir kavram
Ama böyle ir şey olursa V serisinden çalıntı olacağı kesin
Neresi çalıntı? :D ekranın üstüne mi koymuşlar? saçma sapan işlevler mi atamışlar? :D adı üstünde "TouchBar" saçma sapan konuşup duruyorsun senin mantığınla bakacak olursak tüm telefonlar iPhone'dan çalınmadır :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
İkinci ekranı ilk kim ne ile yaptı
LG V10 ile
Benim için bitmiştir sonuçta ikinci bir ekran koyuyor.
V serisi ekranların işlevleri sana göre saçma olabilir bana göre değil bu göreceli bir kavram
Ama böyle ir şey olursa V serisinden çalıntı olacağı kesin

İlk dokunmatik ekranlı ve özgün bir işletim sistemli uygulama yükleme mantığıyla çalışan telefonu kim ne ile yaptı Apple iPhone ile
Benim için bitmiştir sonuçta ilk akıllı telefonu yaptı.
bıdı bıdı bıdı..