Toplama Kasa

Bu konuyu okuyanlar

dikali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar.
Oyuna meraklı bir insanım En azından GTA 5 felan oynayabilirsem yeter bana. Bilgisayarımın kasasını değiştirmek istiyorum, 600-800 TL arası hangi Pc Kasası'nı tavsiye edersiniz ? Yada bütçemi daha mı yukarı çıkarayım ?

Son düzenleyen moderatör:

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Yani şimdi siz içi boş düz bir kasa mi istiyorsunuz? Onun oyun performansına bir etkisi yok yani neden GTA V oynaticak bir bir kasa istiyorum dediniz pek anlayamadım. Ya da direk PC mi istiyorsunuz lütfen biraz daha açıklayıcı yazın.

dikali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yani şimdi siz içi boş düz bir kasa mi istiyorsunuz? Onun oyun performansına bir etkisi yok yani neden GTA V oynaticak bir bir kasa istiyorum dediniz pek anlayamadım. Ya da direk PC mi istiyorsunuz lütfen biraz daha açıklayıcı yazın.
Yanlış anlaşıldım galiba. Kendi pc mi değiştirmek istiyorum. ekran klavye mouse vs herşeyim tam lakin 'içi dolu' bir pc kasam yok. Almak istiyorum ne nerirsiniz ?

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Yanlış anlaşıldım galiba. Kendi pc mi değiştirmek istiyorum. ekran klavye mouse vs herşeyim tam lakin 'içi dolu' bir pc kasam yok. Almak istiyorum ne nerirsiniz ?
600-800 tlye GTA V kaldıran bir sistem toplayamazsınız en az 1500 tl.

dikali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
600-800 tlye GTA V kaldıran bir sistem toplayamazsınız en az 1500 tl.
peki sadece günlük ihtiyacım olan programlarımı ( adobe, microsoft office vs) karşılayabilecek yani daha doğrusu işimi görebileceğim, müziğimi dinleyip fotoğraflarımı yedekleyebileceğim hangi pc önerirsiniz ?

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
peki sadece günlük ihtiyacım olan programlarımı ( adobe, microsoft office vs) karşılayabilecek yani daha doğrusu işimi görebileceğim, müziğimi dinleyip fotoğraflarımı yedekleyebileceğim hangi pc önerirsiniz ?
Bütçenizi 1000tlye çekip 500GB-1TBlık orta oyunları(low-medium 30-50fps) kaldırıcak , Adobe , Microsoft office kaldırabilecek sistemler bulabilirsiniz.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar günlük ihtiyaç için birebir fakat oyunlar için birşey diyemem.

dikali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bütçenizi 1000tlye çekip 500GB-1TBlık orta oyunları(low-medium 30-50fps) kaldırıcak , Adobe , Microsoft office kaldırabilecek sistemler bulabilirsiniz.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar günlük ihtiyaç için birebir fakat oyunlar için birşey diyemem.
bilindik markalar var mı bildiğiniz ?