Toplama gaming kasa bakıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Xeequand

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. İlk defa bu işe girişiyorum. İnanın şu anki sistemim 200 300 liralık olabilir. Bilgisayar parçalarıyla alakam yok denecek kadar az. Şöyle hani LoL de yüksek ayarlarda kasmayacak, kardeşim için GTA 5 de ''olabildiğince'' iyi kalite verebilecek toplama kasa bakıyorum. 2.000-2.200 bütçem var. Biliyorum bu bütçeyle ne alınabilir ki? neyse. Beni rahat şöyle, atıyorum 3-5 sene götürebilecek bir kasa olursa fena olmaz. Çünkü dediğim gibi pek bilgisayarlarla haşır neşir değilim. 2-3 kişiye danışmamla şöyle bir kasa buldum. Pubg Ve Gta V Oyun Pc 4 Gb 1050 Ti Ekran Kartı 8 Gb Ddr3 Ram - n11.com şu an aklımda olan bir bu var. Yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler..

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Ben bunu öneririm;

Ama ben olsam ekran kartsız yani basitçe açıklamak gerekirse işlemcinin içerisindeki ekran kartı ile bir pc toplardım ki bu işlemcinin içerisindeki ekran kartı GT 1030 a denk bir kart oluyor,Bbahsettiğin League of Legends i Ultra da açar bide 200+ fps verir.GTA 5 i de orta ayarlarda oynatır.(RX 570 ,GTX 1050 Tİ dan daha güçlü bir kart)Böyle al diyorum çünkü ileride GTX 1060-RX 580 türü çok güçlü kartları bilgisayarına takabilesin.
Sen kendi bulduğun ya da benim attığım bilgisayarlardan birini alırsan ileride bir ekran kartı almak istediğine işlemci+anakart+ram değişimi yapmak zorunda kalırsın.Ha ben bunu alırım bir daha da bilgisayar almam diyorsan attığım linktekini alabilirsin.