Top Shop Tv (Alışveriş) Kanalı Türksat Uydusun’da

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


ADRENALİN-1

Doçent
Katılım
18 Mar 2012
Mesajlar
686
Puanları
0

Medya tv kanalın 2 tane frekansı olduğu için medya tv 11862 frekansını top shop tv'ye bıraktı


Türksat 3A: 11862 H 27500 5/6


Digitürk; 64 Nolu Kanal’da


Top Shop Hakkında Bilgiler:


Studio Moderna, 21 ülkedeki uzman yerel kadrolarıyla Orta ve Doğu Avrupa’nın doğrudan pazarlama dalında faaliyet gösteren lider kuruluşudur. Studio Moderna Call Center olarak, müşteri hizmetleri, çağrı merkezi danışmanlığı yönetiminde 17 yıllık başarılı bir deneyime sahiptir.


Müşteri memnuniyetini hedefleyen 700 yetişmiş çağrı merkezi çalışanı ile her yıl 5 milyon adet çağrıya cevap vermektedir. Studio Moderna en değerli varlığı olan müşterilerine en etkin desteği sağlamak için gereken bilgi, uzmanlık ve teknolojiye sahiptir.


Geniş bir alana yayılan pazarlama faaliyetleri; TV’den direkt satış, telefonda ve internetten satışkampanyaları, telemarketing, katalog dağıtımı, doğrudan postalama, pazar araştırması, internet pazarlama, mağazalar ve sıcak satış ve ilgili diğer aktiviteler ile doğrudan satış-pazarlama kampanyalarından oluşmaktadır.


Çağrı merkezleri, yanıtlama hizmetleri, veritabanı yönetimi; gerçekleştirme ve dağıtım; doğrudan pazarlama kampanyaları geliştirme ve yönetim hizmetleri gibi çok kanallı pazarlama olanakları, danışmanlık ve outsourcing hizmetleri sunmaktadır.


Pazarlama kampanyaları her ülkedeki yerel ofisleri vasıtasıyla belirli bölgelere uyarlamayı başarmıştır. Benzersiz Avrupa network’ü ve müşteri odaklı birebir yaklaşımı Studio Moderna‘yı Orta ve Doğu Avrupa‘nın lideri konumuna ulaştırmıştır.


http://uydusat24.wordpress.com/2012/08/17/top-shop-tv-alisveris-kanali-turksat-uydusunda-yayinda/
 
Üst
stat counter