Tomb Raider Guinness'e girdi

Bu konuyu okuyanlar

The Dark Knight

Müdavim
Reaksiyon puanı
77
Dünyanın tek yaşlanmayan kadını olan Lara Croft, kendini temsil eden mankenler sayesinde Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.

Nice nesiller büyüdü, kimler göçüp gitti ama Lara Croft neredeyse 15 yıldan beri hiç yaşlanmadı. Tersine giderek daha güzel ve genç bir hal alıyor. Bu güzelliğini ise mankenlerine borçlu. Her Tomb Raider oyunuyla birlikte bir manken seçiliyor ve yeni yapım gelene kadar o kişi Lara Croft kostümüyle aktivitelere katılıyor. Ayrıca yapımcılar o mankenin vücut hatlarını modelliyor.
trmodel1254554199.jpg
1996'dan bu yana, mankenler tarafın en iyi şekilde temsil edildiği için Guinness'e yetkilileri, Lara'yı kitaplarına bir kez daha aldı. Daha önce Croft 2006 yılında en başarılı oyun karakteri seçilmişti. Tomb Raider olan mankenler arasında, sinema yıldızları, sporcular ve hatta Playboy güzelleri bile var.
:: Lara Croft mu daha güzel yoksa onu canlandıran mankenleri mi?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

TeArS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hiç bir manken Lara croft değildir.

Lara croft mısırda koşturtuğumuz kare kare de olsa bilgisayarımızdaki kadındır. ve ben onu seviyorum onun mankenliğini yapan kadınlar hiç ilgimi çekmiyor.

emptyheart

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Tartışmasız en güzel Lara Croft Karima Adebibe. (ortadaki)

Şuna bakın ya.. Töbe Töbe.. Bu insansa ben hayvanım

r86o8x.jpg

bune yaa nefesim kesildi kalbim yerinden çıkıcak oof offf
lara seniseviyorum çocukluğumun oyunu herhalin güzel
pc de ayrı güzel fotoda ayrı güzel mankenlerin ayrı güzel

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Ey gidi lara ey gidi...

Tomb Rider 3 çıkmıştı.. abimle kuzen tutturmuş fifa 98 oynıcaz bende istemiyorum.. onlar evde yokken ben hemen yüklemiştim.. Tabi ozamanlar pek anlamıyordum pc den de... Neyse zar zor antreman kısmına girmişim farkında bile değilim :)
Evin içinde koşturuyorum..

O sıra abimle kuzen geldi bana şu saçma oyunu nie açtın dediler.. Bende tam o sıra yukarda yere paralel olarak sabıtlenmıs merdıvende ellerımle yurumeye basladım.. Tabi lara her elını attıgında kalcası ayrı bır tarafa gıtmesıyle bızımkılerin ifadesini hiç unutamam :)

o haa o ne kalca olee :) sonra benı pc basından kaldırıp o oyundan baska bır oyun oynamadılar :)

berckai

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ben bu oyunu bu bacıdan öğrendim brangelina forever :D

lara_croft-angelina-jolie.jpg