Tomb Raider Başlıyacağım

Bu konuyu okuyanlar

Ergull

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar Tomb Raider serisine başlamak istiyorum fakat 13 14 tane oyunu var ilk oyunların grafikleri de çok düşük hikaye bakımından anlamak için ilk oyunundan mı başlamalıyım

Reaksiyon puanı
22
Serilerini tek tek oynarsan bence daha iyi olabilir. Öncelikle Tomb Raider 1 'den başlayabilirsin. PlayStation 1 için geliştirildi. Fakat Mobilde ve Bilgisayarlardada oynamak mümkün.

Tomb Raider'ın son oyunları bozdu. Son oyunlarda baş karakter Lara Croft artık güçsüz ağlak bir bebek oldu. Önceki oyunlar ordan oraya atlamalı savaşlıydı. Son oyunları hayatta kalmaya sardı. Son oyunları önermem. :)

Ergull

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Serilerini tek tek oynarsan bence daha iyi olabilir. Öncelikle Tomb Raider 1 'den başlayabilirsin. PlayStation 1 için geliştirildi. Fakat Mobilde ve Bilgisayarlardada oynamak mümkün.

Tomb Raider'ın son oyunları bozdu. Son oyunlarda baş karakter Lara Croft artık güçsüz ağlak bir bebek oldu. Önceki oyunlar ordan oraya atlamalı savaşlıydı. Son oyunları hayatta kalmaya sardı. Son oyunları önermem. :)
Bilmiyorum ya grafikleri falan çok düşük ya ondan etkileniyorum

Reaksiyon puanı
22
Grafikleri göz kanatsa da eğlenceli bir oyun haline gelebilir. Denemenizi öneririm ya da tüm serilerin fragmanlarına bakıp kısaca oyun hakkında bilgi edinip başlayabilirsin. İyi forumlar.