Tolunay Kafkas Resmen Trabzonspor'da...

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
image7-1359471017.jpg

Bordo-mavili kulüp, Şenol Güneş'in görevden ayrılmasınınardından anlaştığı Kafkas ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Trabzonspor, teknik direktör Şenol Güneş'in görevden ayrılmasının ardından anlaşmaya vardığı Tolunay Kafkas ile sözleşme imzaladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde kulüp başkanı Sadri Şener'in de hazır bulunduğu imza töreninde, Kafkas ile 3,5 yıllık sözleşme yapıldı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, teknik direktör olarak 3,5 yıllık sözleşme imzaladıkları Tolunay Kafkas'ın daha önce nikah şahitliğini yaptığını belirterek, ''Bugün de hocalığına imza attık. Mutlu bir evlilik sürüyor. İnşallah Trabzonspor'da çok başarılara imza atar'' dedi.

Sadri Şener, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki imza töreninde yaptığı açıklamada, öncelikle bugüne kadar teknik direktörlüklerini yapan Şenol Güneş ve yardımcı antrenörler Ünal Karaman ile diğerlerine Trabzonspor'a gösterdikleri yakın ilgi, mesai ve çalışmaları için çok teşekkür ederek, ''Sporda hoca değişikliği olağan bir hadisedir. Büyük kulüplerde daha az rastlanan hadiselerdir. Belli şartlar, futbolda başarılar, bu işleri bazen daha önceye almayı gerektiriyor'' dedi.

Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş'in de ifadesiyle kan değişimi olduğunu ifade eden Şener, ''Hocamız kan değişimi olması gerektiğini bana iletmiştir. Biz de sizin tabirinizle acele uyduk. Her kulübün A, B, C planı vardır. Tolunay hoca da bugün bana ayrılmak istiyorum dese mutlaka bir C planı olmalıdır. Kulüplerin olmalarıdır. 1-2 hafta, 2-3 gün gazetelerde manşet olacak şeylere yer vermemek gerek. Biz bunu yaptık. Doğru yaptığımıza çok inanıyoruz. Çünkü yarın yola çıkıyoruz. Eskişehirspor maçına gidiyoruz'' diye konuştu.

Güneş, Tolunay Kafkas ile ilgili özel bir şey söylemek istediğini de kaydederek, ''Ben Tolunay'ın nikah şahidiydim. O zaman öyle bir imza atmıştık. Bugün de hocalığına imza attık. Mutlu bir evlilik sürüyor. İnşallah Trabzonspor'da çok başarılara imza atar. Kendisine başarılar diliyorum, hoşgeldin diyorum'' dedi.

Sporx

ChuckyS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Iyi bi teknik adam olacagina eminim trabzon icin.