Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Tolgshow bu akşam son kez ekranlara gelecek. Final bölümünün konuğu ise oyuncu Begüm Kütük... Programın ani bir şekilde ekranlara veda etmesi 'Tolgshow neden final yapıyor?' sorusunu akıllara getirdi.

5ba4f86766a97c0d7dd7706d

Fox TV'de iki sezondur ekrana gelen Tolgshow, bu akşam final yapıyor. Oyuncu Begüm Kütük'ün konuk olduğu son bölümde Tolga Çevik dokuz kız kardeş ile büyümüş kibar ‘Arkadaşım’ olurken, karşısına çıkan maço genç kadın (Begüm Kütük) ile yaşadığı anlaşmazlıklar ekran başındakileri yine çok güldürecek.
Fenomen karakter "Bay Bıngıl" tatile çıkıyor!

TOLGSHOW’un ikinci perdesinde fenomen karakter Bay Bıngıl olarak karşımıza çıkan ‘Arkadaşım’, Karadeniz tatili için eniştesiyle birlikte yollara düşecek. Yolda hamile bir kadına yardım eden Bay Bıngıl bunun hayallerindeki tatil olmadığını fark ettiğinde iş işten geçmiş olacak.
TOLGSHOW NEDEN FİNAL YAPIYOR?
Tolgshow'un neden final yaptığına ilişkin kanaldan ve yapımcıdan resmi bir açıklama gelmedi. Programın kaldırılmasında reyting sonuçlarının etkili olduğu düşünülüyor.

Kaynak: Posta

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
297
Bal yiyen baldan usanır bence sıktı artık.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Tolgshow'un çok sıkı takipçisi olarak ikinci sezonun başladığını 3 hafta sonra öğrendim ben. Düşünün yani ben bile bu kadar geç öğrendim kaç kişi başladığından haberdar oldu ki ikinci sezonun. Bence sıkıntı tamamen burada.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Sürekli yapılan aynı çirkin "espriler" elbette ki bıktıracaktır.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
İzlemiyorum zaten. Üç-dört hafta arayla birkaç dakika aralığında seyretmek zorunda kaldım. Her iki bölümde de Tolga'nın sapık davranışları, yönetmenin normal deyişi ve bunun üzerine kurulan komedi görünce yıllardır aynı düzeyde devam ettiğini gördüm. Çok eski bölümlerinden çokça seyretmişliğim vardır; (örneğin) dört bölüm kötüyse bir bölüm komik olabiliyordu, artık bunun hiç olmadığını düşünüyorum.
Babanızın programıymış gibi savunmanız ilginç tabii. Halbuki birçok seyirci bu konulardan şikâyetçiydi.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Sen, Acun'un ağzını hangar kapısı gibi açıp şaşırmasını, Ali Sunal'ın hiç komik olmayan bir şeyi millete yutturmak için masayı döve döve gülmesini, Tolga'nın da aşırı kurgulanmış esprilierini sevmeye devam et. Sanattan baya anlıyorsun, tebrikler.

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Sen, Acun'un ağzını hangar kapısı gibi açıp şaşırmasını, Ali Sunal'ın hiç komik olmayan bir şeyi millete yutturmak için masayı döve döve gülmesini, Tolga'nın da aşırı kurgulanmış esprilierini sevmeye devam et. Sanattan baya anlıyorsun, tebrikler.
konuştukça batıyorsun ya... türünün nadide eseri... :p

Reaksiyon puanı
16,109
kuçulu üye seninde insanlıktan anlamadığın ortada...
deadlift-cat...

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Tolga'da sıkmıyor ki... chomarius türünün bunu çakmasına imkan yok...