Tolga Neden Galaxy S6 edge Kullanıyor?

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TheFame

Profesör
Samsungdan başka bişey kullanmış mı acaba esas sorulması gereken soru bu sanırım
İncelemelerde samsung dışındaki ürünlere yaptığı subjektif yorumlara sıkça rastlıyoruz

Vikings

Dekan
Yazık şu samsung'a verilen paralara. Geçmeyi düşünüyordum o saçmalığı gördüm ya yeter bana. Kilit ekranından çıkıp uygulamaya geçerken 5 saniye boyunca kilit ekranında takılı kalıyor... Best telefon, Best 4gb ram 15.95ghz işlemci R9 290x ekran kartlı telefon alkışlıyorum...

Lazzz

Rektör
Yazık şu samsung'a verilen paralara. Geçmeyi düşünüyordum o saçmalığı gördüm ya yeter bana. Kilit ekranından çıkıp uygulamaya geçerken 5 saniye boyunca kilit ekranında takılı kalıyor... Best telefon, Best 4gb ram 15.95ghz işlemci R9 290x ekran kartlı telefon alkışlıyorum...
Hangi telefon 5 saniye kilit Erkan'ını bekletiyor ben note 4 ve 5 te hiç beklemedim kilit ekranında ve kilidi açtıktan sonra.

Ben note 5 kullanıyorum bu dediğiniz hatalar neden yok bende?

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Hangi uygulama? Herhangi bir oyun acip kilit ekranindan 1 saniyede giris yapiyorum.

Vikings

Dekan
Lazzz Note 5 zaten şirkette arkadaşım da var çok hoşuma gitti diye samsung telefonlara geçmeyi düşünüyordum s6 falan vardı aklımda fakat Tolga orada oyun açık şekilde gösteriyor ekranı kilitliyor. Kilidi açmak için kaydırınca animasyonda takılı kalıyor sonra oyun geliyor vs.

O gecikmeye dayanamam ben. Note 5'de nasıl olur bilmiyorum fakat parmak izi falan çok hızlı çalışıyor güzel note 5'de.

stat counter