Tolga Cem Küçükyılmaz nerede?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

watchers

Doçent
tabiki kişisel görüşüm. o yokken incelleme izlemeyediğinize katılıyorum çünkü hemen hemen hiç inceleme yapılmıyor artık. Ama süreklı ıııııııııııı lamalardan oluşan incelemeler bana göre amatör, arada başka siteleride inceleyin o zaman anlarsınız iyi inceleme nasıl olur. Mesela ilk aklıma gelen teknoseyir. Tolganın incelemeleri japon işkencesi gibi geliyordu bana sürekli aynı tonda uyku getiren çoğu zaman söyleyecek bişey bulamayan incelemelerdi. Ha okumuş birikimi olan kendini geliştirmiş bir arkadaştır ona lafım yok ama inceleme yeteneği bambaşka bişey.
Bu yorumun altına imza atmak istiyorum kesinlikle katılıyorum bilgi birikimine söz edemem ama sunum yeteğini sıfırdı ıı ııı ııı çoğu incelemesini yarıda bıraktığımı çok iyi biliyorum birde biraz alakasız bir konu ama neden shiftdelete.net videoları artık youtube den yayınlıyor ? bu bir prestij kaybıdır bence

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Is ariyorum sdn tolgacem yerine gecebilirim 430tl+yemek +prim+ full akpil istiyorum :D ha birde arada inceledigim telefonlari bana verin :D

mendocino

Rektör
Vıdeoların youtube den yayınlanma sebebı hd ımkanı vermesı, üyelerden gelen ıstekle youtube'a dönüldu bence sıkıntı yok cogu sıte boyle yapıyor artık.

watchers

Doçent
aynı şeylerden örnek vermiyeyim diyorum ama hd yayini kendi serverlerinden yapan siteler var biliyorsunuzdur bunu

youtube çünkü onu farklı forum sitelerinde mesaja eklenmesi mümkün olan en iyi youtube [ video ] video url [ / video ] tamam.

mendocino

Rektör
kendi serverlarından hd video yayınlayan siteler var tabi ama işte her site yapamaz bunu ciddi külfet çünkü.

kadirirdem

Dekan
SDN iyi maas vermiyormuymus ? :) bu subject bir kere basladi yani SDN i gomecez burda :) iyi sartlar yok, iyi maas yok daha neler duyacaz.
Yahu maaşı iyi ama mesela bir 1000 tl almak var bide 1500 almak var anladin bu ornek ama kac aldığını bilmiyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

SDN iyi maas vermiyormuymus ? :) bu subject bir kere basladi yani SDN i gomecez burda :) iyi sartlar yok, iyi maas yok daha neler duyacaz.
Yahu burada iyi veriyordu ama daha iyisi çıkınca oraya geçti. Anladın

tolgacem

Editör
Editor
Selamlar arkadaşlar.

Uzun zamandır bakmıyordum foruma. İyi dileklerini paylaşan arkadaşlara da teşekkür ederim. Yaklaşık 2 seneyi aşkın süredir sizlerle beraber, bildiğim doğruları söyleyerek birşeyler yapmaya çalıştık.

Yaklaşık 6 aydir SDN'de tam zamanlı çalışmıyorum. Dışaridan da yaklaşık 2.5 aydir içerik girmiyorum. Sosyal medya hesaplarimdan ilerideki duyurularima ulasabilirsiniz.

Hepinize teşekkür ederim.

melodileriyakar

Üyecik
Selamlar arkadaşlar.

Uzun zamandır bakmıyordum foruma. İyi dileklerini paylaşan arkadaşlara da teşekkür ederim. Yaklaşık 2 seneyi aşkın süredir sizlerle beraber, bildiğim doğruları söyleyerek birşeyler yapmaya çalıştık.

Yaklaşık 6 aydir SDN'de tam zamanlı çalışmıyorum. Dışaridan da yaklaşık 2.5 aydir içerik girmiyorum. Sosyal medya hesaplarimdan ilerideki duyurularima ulasabilirsiniz.

Hepinize teşekkür ederim.

Abi incelemelerin çok keyifli, devamını bekliyoruz hobi gibisinden el altından paylaş en azından. :)

hanox

Asistan
:devil2:Boş ver böyle daha iyi zaten çok şişmandı :))

drjacob

Profesör
Umarım devam eder bilgisinden faydalanıyorduk :)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Özgür çetin de ayrilip al jazeera ya gecmis herhalde

foz54

Üyecik
2 sene bu adama nasıl video çektirdiler anlamıyorum. hakaret olarak görmeyin eleştiriyorum mesela ben de böyle video inceleme yapamam ama Tolga Cem hiç yapamaz adamın eeeee, ııııı demediği video yok, konuşmada akıcılık yok sanki sıkışmış da zorla wcye gitmeden video çektirmişler gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter