Tolga Cem Küçükyılmaz nerede?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vbb_1907

Asistan
Tolga Cem KÜÇÜKYILMAZ bu adam hiç bir videoda gözümüyor????

[video=youtube;h3vCHhcZdm8]https://www.youtube.com/watch?v=h3vCHhcZdm8[/video]
[video=youtube;J6pJHqMJpvg]https://www.youtube.com/watch?v=J6pJHqMJpvg[/video]
bunlara bak.
[video=youtube;TLBiX8-s2j0]https://www.youtube.com/watch?v=TLBiX8-s2j0[/video]

Buğra Y.

Profesör
Ben de bu soruyu sormak istiyordum ancak ayrıldıysa ve bunu bilmiyorsam çok utanırım diye konu açamıyordum :D Ya Tolga Cem abi niye çıktı, onun sayesinde bu siteyle tanıştım. Telefonumu almam onun sayesindeydi off offf neyse artık :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende son aldığım 3 telefonumu onun önerileri üzerine aldım. kendisine teşekkür ederim. Ayrıldı ise yazık olmuş

kadirirdem

Dekan
O daha iyi bir işe gecmek icin çıktı burdan subat ayinin sonuna dogru calistigi yerle beraber sdn tarzi site açacaklar oradan devam edecekler benim facemde ekli oradan biliyorum bende gitmesine cok üzüldüm ve bende onun sayesinde sdn ye tanitim yapcak bisi yok ...sss

DumDumaq

Dekan
O daha iyi bir işe gecmek icin çıktı burdan subat ayinin sonuna dogru calistigi yerle beraber sdn tarzi site açacaklar oradan devam edecekler benim facemde ekli oradan biliyorum bende gitmesine cok üzüldüm ve bende onun sayesinde sdn ye tanitim yapcak bisi yok ...sss
su anda bi iste sitede tanitim yapiyomu bende uzuldum

melodileriyakar

Üyecik
O yokken derginin kalitesinde gözle görülür bi düşüş olduğunu düşünüyorum, incelemeleri sdn için çok önemliydi yerini dolduramadılar. Bişeyler yapsa da takip etsek.

M.Uzun

Profesör
vay be ayrıldığını bu konu ile öğrendim gerçekten önemli bir eksik.. o yüzden yeni videolarda denk gelemedik s5 çıkınca bir inceleme ile karşımıza gelse amma güzel olurdu :) ama hayırlısı olsun yine de.

Yılmaz34

Asistan
bende onun sayesinde alıştım bu siteye çok üzüldüm ya ah o telefon incelemeleri

mendocino

Rektör
kusura bakmasında çok amatördü gitmesi kayıp falan değilde yerinin doldurulamaması düşündürücü.

melodileriyakar

Üyecik
kusura bakmasında çok amatördü gitmesi kayıp falan değilde yerinin doldurulamaması düşündürücü.
Tabi bu senin kişisel görüşün, ben de tam aksini düşünüyorum. O yokken bi tane tatmin edici inceleme izlediğimi sanmıyorum. Diğer ustaların bi kere kamerayla araları iyi değil bence, sürekli çekiyonuz mu la edasıyla bakıyolar :)

obmann

Asistan
Aylar oldu Tolga cem gideli.Ama çok iyi bir donanımcıydı sırf onun incelemeleriyle siteye alışmıştım zaten.Makaleleri de harikaydı.Sitede ciddi bir düşüş var.Ama incelemelerine başka bir yerden devam edeceğini sosyal medyadan duyurmuştu. mendocino haksızlık ediyosun.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ben sitenin sahibi sanıyordum
:) Sahibi Troy yani hakkı alkan

mendocino

Rektör
tabiki kişisel görüşüm. o yokken incelleme izlemeyediğinize katılıyorum çünkü hemen hemen hiç inceleme yapılmıyor artık. Ama süreklı ıııııııııııı lamalardan oluşan incelemeler bana göre amatör, arada başka siteleride inceleyin o zaman anlarsınız iyi inceleme nasıl olur. Mesela ilk aklıma gelen teknoseyir. Tolganın incelemeleri japon işkencesi gibi geliyordu bana sürekli aynı tonda uyku getiren çoğu zaman söyleyecek bişey bulamayan incelemelerdi. Ha okumuş birikimi olan kendini geliştirmiş bir arkadaştır ona lafım yok ama inceleme yeteneği bambaşka bişey.

limerick

Profesör
Daha iyi bir ise derken ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter