TM den mezuna kalıp MF ye geçmek

Bu konuyu okuyanlar

Hasansyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
TM öğrencisiyim. Bu sene çalışmadım. Mezuna kalmak istiyorum. Yönlendiren olmadığı için Fenden korkup TM seçtim ama yinede çalışmadım. İstemesemde mezunum yani. Aklımda Diş Hekimliği, Mimarlık gibi bölümler var. Temelim gerçekten yok. 0 yani. Günde 10 saat gerekirse dahada fazla çalışmya hazırım. Çok zor olucak ama razıyım. Yeterki Diş Hekimliği kazanıyım. Sizce Tm den Mfye 0 temelle dershaneye gitmeden Halk Eğitim Mezun Kurslarıyla ve Youtube dersleriyle mezuna kalıp geçsem yapabilir miyim ? Lütfen kendinizin yapıp yapamamıcanıza göre değilde sadece mümkün mü değilmi olarak düşünerek cevaplarsanızı sevinirim. Teşekkürler. :)

Hasansyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Teşekkür ederim. :). İnternette arastirdim ve cogu forumlarda degisik degisik insanlar soru yazan kisiyi caydirmaya calisir gibi cevaplar veriyolar. Ve okudukca insanin ici karariyo gercekten.Dedigin gibi iyi bir yonlendirme ve azimli bir calismayla 1 sende olabilicek birsey.Neden olmasın ki ? Yorumun icin tekraradan teşekkür ederim. :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Hayat senin hayatın. İyi bir çalışmayla neden olmasın.

Reaksiyon puanı
1
TM öğrencisiyim. Bu sene çalışmadım. Mezuna kalmak istiyorum. Yönlendiren olmadığı için Fenden korkup TM seçtim ama yinede çalışmadım. İstemesemde mezunum yani. Aklımda Diş Hekimliği, Mimarlık gibi bölümler var. Temelim gerçekten yok. 0 yani. Günde 10 saat gerekirse dahada fazla çalışmya hazırım. Çok zor olucak ama razıyım. Yeterki Diş Hekimliği kazanıyım. Sizce Tm den Mfye 0 temelle dershaneye gitmeden Halk Eğitim Mezun Kurslarıyla ve Youtube dersleriyle mezuna kalıp geçsem yapabilir miyim ? Lütfen kendinizin yapıp yapamamıcanıza göre değilde sadece mümkün mü değilmi olarak düşünerek cevaplarsanızı sevinirim. Teşekkürler. :)
İstediğin sonucu alabildin mi ? Alabildiysen de nasıl başardın ? Yazarsan sevinirim