Tivibu Sorunlarım

Bu konuyu okuyanlar

Melikşah Kekeç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tivibu süper paketi aldım ancak birden fazla sorunum var. Teknik destek istedim eve gelip baktılar ancak "Daha önce Vestel bakıyordu bize yeni geçti. Bizde çok anlamıyoruz" dediler ve gittiler. Sorunlarıma geçecek olursak:

Kanallar 1'den değil 1000'den başlıyor. YouTube'de vs. izlediğim videolarda 1. Kanalda Tivibu Tanıtım adlı kanal olması gerekirken ben de öyle bir kanal dahi yok.

Ayarlar kısmına gelip "Tivibu Kurulum" kısmına geldiğimde bir müddet sonra tekrar ana menüye atıyor. Daha önce yaklaşık 10 defa fabrika ayarlarına döndüm. Radyolarda dahil 500 civarı kanal var yanılmıyorsam bundan daha fazla olması gerekiyor. Kanalları rahatlıkla izleyebiliyorum herhangi bir sorun yok bu konuda(NAT geo vs. dahil). Daha önce kullanan veya kullanmakta olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.

Kryzen24

Asistan
Reaksiyon puanı
24
tivibuyu bırak bi ara bende kullanıyodum pişman oldum

Kryzen24

Asistan
Reaksiyon puanı
24
hem kanal bakımından hem kumanda bakımından hemde geri sarma ve durdutma tuşları bakımında bi sürü hata vardı

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

Selim paşa'nin dediği gibi ama çözülürdü sorunlar...

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Konu eski ama tivibu almayı düşünenlere yardımcı olmak istiyorum 2 aydır kullanıyorum bize dediler türk telekom faturalı hat kullanıyorsanız 24 taahhütlü 40 tl yerine 20 tl sunuyoruz fiyat sabit dediler ilk ay 28 tl geldi neden geldi dedim ve ilk ay vergi felan dediler sonra çalışanlara fırça attım kanallara gelirsek hiç eğlenceli filmleri yok seç izle çoğu film paralı ücretsiz filmler genelde 2006 ya kadar olan filmler mesela recep ivedik 3 bundan sonra çıkan filmler hep paralı kanal sıralamadı 1 numaralı kanaldan 3 numaralı kanala geçme saçmalığı var uyduya internet bağlamak için ethernet kablosu çekmeniz lazım 2020 kablosuz bağlanmıyor neyse yardımcı olmak istedim