Tivibu Kesinti

Bu konuyu okuyanlar

fermuar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eve tivibu bağlatmayı düşünüyorum ama duyduğama göre yayında çok kesinti oluyormuş. Doğru mudur? Varsa böyle bir kesinti ne kadar zamanda düzeltirler?

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
İşte günahlarını almayalım ama okadar konuşuyoruz. Adil kullanım saçmalığı ve Tivibuya hız arttırma çabaları sonucunda,bölgelere göre hızlarımızın sabitlenmesi ve hat kopmaları...

fermuar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Almalı mıyım? İnternette abonesi olduğumuz paketin internet hızından dolayı kesintilerin ortaya çıktığı söyleniyor?

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Normal tivibu kullanıyorsan bilgisayarında kopma, donma pek olmuyor, hıza göre görüntü kalitesi değişiyor. Tivide neden kopsun ki?

fermuar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yayında kesinti oluyormuş tivibu internet hızını kullandığı için indirme yaparken özellikle. Normal tivibu derken? (HD olmayan kanallar mı?)

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bilgisayardaki hiç kesilmiyor,yayın kaliteside iyi ama ev sürümünü bilmiyorum

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Yayında kesinti oluyormuş tivibu internet hızını kullandığı için indirme yaparken özellikle. Normal tivibu derken? (HD olmayan kanallar mı?)

Bilgisayarında kullanıyorsan ondan bahsediyorum normal Tivibu derken.

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşım tivibu ne webde nede programda çalıştırıldığı takdirde takılmıyor he.. oda internet hızına göre eğer bişey indiriyorsan veya internetin normal olarak seyrettiğinden yavaş ise tivibu kesilir ozamanda bi anlamı kalmaz. ama internetin 1 mb ise veya daha üstü al derim.. TTNETİN İŞE YARAR BAZI İŞLERİNDEN BİRİ

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
arka planda baska download yapılmadıgı surece hıc takıldıgını gormedım. hızda 9 mbit bu arada

fermuar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8mbite kadar internetteyim ama takılıyor.