Tivibu Kanal Listesi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

surmelim37

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Sorun düzeldi arkadaşlar hele şükür ama yani :)

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
TTNET gibi Firma nasıl böyle bir sorumsuzluk yapar anlamış değilim..Bir güncellemeyi dahi yapamıyosun olucak iş değil.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Ul*n ne biçim adam bunlar ya, tema değiştiremiyorum iyi mi orjinalini kullanacaksın diyor :cursing:

Sanane be adam benim kullandığım temadan, parasını veriyorum bi hizmet alıyorum istediğim gibi oynarım değiştiririm :hammer::hammer:

Koskoca reklamları gözümüze sokuyorlar gel de değiştirme temayı, sinir ediyorlar adamı.

KaNaSiS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok hacı yok!! Bu nedir kardeşim 58 lira İnternet, 20 lira (en az) ev telefonuna ,1 lira tivibu'ya gidiyor. toplam 79 lira masraf ayda asgari.Hepsi PTT ye gidiyor bende insanım be kardeşim.Hem Pahallı Hem hizmet 0 kalite 0.Müşteri hizmetlerini ara 10 saat bekle.Böyle İbnelik anca Türkiye'de olur.

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Yok hacı yok!! Bu nedir kardeşim 58 lira İnternet, 20 lira (en az) ev telefonuna ,1 lira tivibu'ya gidiyor. toplam 79 lira masraf ayda asgari.Hepsi PTT ye gidiyor bende insanım be kardeşim.Hem Pahallı Hem hizmet 0 kalite 0.Müşteri hizmetlerini ara 10 saat bekle.Böyle İbnelik anca Türkiye'de olur.

+10 Milyon....Çok doğru dedin.Evde hiç konuşmassak bile kafadan en az 20 TL ev tel gidiyor...Hay ben böyle hizmetin....:cursing::hammer:

zorsaatler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yav kanal listesi yine gitti. Para ver rezil ol. Hay böyle hizmeti verenin :cursing:

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Tivibu ev için çalışma yapıyorlar sanırım bende de sorun yok dün vardı..

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Evet bendede kanal listesi yok şu an...

Birde bu tema olayı şöyle galiba şu anda ttnet in teması standart.dll 1.0.0.10 sürüm numaralı bizim değiştirmeye çalıştığımız tema ise standart.dll 1.0.0.9 sürüm numarasını değiştirsek olmazmı acaba???..

gs_kadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
güncellediğim de vardı yayın şu anda yok

atlantizzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tivibu yayınları ne oldu ttnet yine calısmıyor yine calısmıyor ne olacak bu hal

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
evet gene gitti yapacakları hizmetin ta içine edeyim başka yorum yok :(

atlantizzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ne olacak bu ttnetin hali yav bir güncelleme cıkardı hayret calısmayan bir tivibu varmı böyle sey birde para ödüyoruz buna bu sirkette isten anlamayan eleman cok galiba bırakmak en güzeli kac gündür sitres yav