Tivibu Cep

Bu konuyu okuyanlar

hyrptr

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Uzun zaman önce Tivibu ya abone olmuştum. Yenilerde Tivibu Web ve Tivibu Cep Çıktı. Masaüstü ortamda Tivibu yu kullanıyordum. Aynı abonelikle Tivibu Web i de kullanabildim. Ama Tivibu Cep e giremiyorum. Galiba cep için ayrı abonelik gerekiyor. Ama ayrı abonelik meselesi canımı sıktı. Ayrı abonelik işi saçma değil mi?

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Evet saçma!!! ama öyle birşey olacağını düşünmüyorum. ayrıca 30 eylüle kadar ücretsiz deniliyor!!!!

cokyurur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tivibu cep için ayrı bir üyelik almak zorundasınız 30 eylüle kadar ücretsiz
online ttnet sitesinden aboneliginizi başlatabilirsiniz

hyrptr

Asistan
Reaksiyon puanı
2
30 eylüle kadar ücretsiz olur da ondan sonra aboneliği kapatmak istersek bin türlü engel koyarlar bunlar şimdi.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Telefonun uyuyorsa mümlünlüğü mümkün :)

islamzeki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cep telefonunda data-gprs derken işin aslınıda TTNET den başkası bilemeyeceğine göre hiçde saçma değil . Bilgisayarda kullanılan internet ile Cepteki bir değil.Bence anlayışlı karşılamak lazım.

fixri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla ben üye oldum internetten tek şifre ile online işlem merkezinden amaaa! aktive etmem gerekyormuş bide ne göreyim benim tel no 539 ile başlıyor ama telefon no muzu yazıp aktive etmemiz gereken yerde 539 lu no yok bidünya numara var ama 539 yok hay böyle hizmetin napalım iptal ettiricez şimdi bide ona uğraş.

islamzeki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle saçma olay olmaz listede nasıl numara eksik olacak arayıp bi sor ttnet e 444 0 375

Son mesajlar