Tivibu Başlangıç Paketi 1 Lira?

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Bu paket sadece 1 lira mı? daha sonra ek para alma olayı var mı ?

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Ek para yok 1 senedir kullanıyorum, çok ta memnunum. Android'e gelmesi de ayrı güzel oldu. Sıkıldıkça cepten izliyorum bazen. :)

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
bende 1 lira verip kullanıyorum.çokta güzel.

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Türk Telekomun yaptığı tek olumlu iş

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Teşekkürler :) Kaydımı yaptım indiriyorum şuan.

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

TTnet online işlemlerede üye olayım dedim yanlış mail adresi vermişim. TTNET ile halletmek gerek galiba?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Yavv tivibu web in başlangış paketi 1 lira onu anladıkta yalnız tivibu cep hakkında bilgi yokki... 30 Eylüle kadar ücretsiz diyor ondan sonra ücretlendirme nasıl??.. Ben tivibu uygulamasını indirdim ama hala tlfondan üye olmadım ücretlendirme net değil...

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Tivibu Cep Üyelik Özellikleri ve Fiyatlandırması

Tivibu Cep Üyelik: Yerli, Yabancı Televizyon Kanalları, Seç-İzle Servisi, Kirala İzle Servisi.

• Tivibu Cep, ([{paket adı}])’ne Üyelik ( aylık tüm vergiler dahil SADECE 5TL)

http://www.tivibu.com.tr/cep/on-bilgilendirme-formu

Böyle bir bilgi var sitede.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Tivibu Cep Üyelik Özellikleri ve Fiyatlandırması

Tivibu Cep Üyelik: Yerli, Yabancı Televizyon Kanalları, Seç-İzle Servisi, Kirala İzle Servisi.

• Tivibu Cep, ([{paket adı}])’ne Üyelik ( aylık tüm vergiler dahil SADECE 5TL)

http://www.tivibu.com.tr/cep/on-bilgilendirme-formu

Böyle bir bilgi var sitede.
Ama farklı paketlerde farklı seçenekler vardır o yüzden fiyatta değişkenlik gösterir sadece 5 tl dememiz doğru olurmu bilemiyorum...

Ama benim asıl soracağım bu tivibu cepi kullanan arkadaşlar var mı??.. Görüntü kalitesi tv yayınları telefonda nasıl??.. Wifi haricinde gsm operatörlerinin sağladığı internetle izleyebiliyormuyuz??.. Yanii o internet bu tivibu için yeterli oluyormu??... Yeterli oluyormu derken kotadan bahsetmiyorum internet hızından bahsediyorum...

Ekim ayında bende tivibucebe üye olmayı düşünüyoum ama daha kararsızım...

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Evet Tivibu cep 5tl ama neden bu kadar pahalıkii??..

MADDE 7: ÜRÜN/HİZMET BEDELİ VE FATURA ÖDEMELERİ

Madde 1.3'de belirtilen ALICI tarafından seçilen ürün/hizmet(ler)in tüm vergiler dahil aylık bedeli [5.00] TL /yıllık bedeli [60.00] TL'dir. 31/07/2011 tarihine kadar bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanma imkanına sahip olacaksınız. Ücretsiz kullanım sürenizi, TTNET dilerse uzatma hakkına sahiptir. Yukarıda yazılı yıllık bedel, ücretsiz kullanım hakkı ve süresi dikkate alınmadan hesaplanmış olup, değişiklik gösterebilecektir. Ürün/hizmet bedeli, 31/07/2011 tarihini takip eden ilk TTNET internet erişimi hizmet faturasına yansıtılacak ve hizmeti iptal ettirmediği süre boyunca her ay/yıl internet erişim hizmeti faturasına yansıtılmaya devam edecektir. Hizmeti almaya devam edebilmek için ALICI'nın fatura toplamını ödemesi yeterlidir. Ürün/hizmet bedellerinde, vergi oranlarında veya uygulanacak vergi türlerinde meydana gelen değişiklikler TTNET tarafından ürün/hizmet tarifelerine yansıtılacaktır. Bunlarla sınırlı kalmamak üzere TTNET her zaman tarifede değişiklik yapma hakkına sahiptir. Söz konusu değişiklikler ALICI'nın satış sırasında beyan ettiği e-posta adresi veya www.tivibu.com.tr adresi aracılığıyla duyurulacaktır.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
netlimitsiz adsl kullanıcılarına ücretsizdi. hala geçerli mi bilmiyorum.