Tim Cook, Note 7 kullanıcılarına seslendi!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Tim Cook, Note 7 kullanıcılarına seslendi!

iPhone 7 ile gündemde olan Apple, dördüncü çeyreğe ait raporlarını yayınladı. Tim Cook ise Note 7 kullanıcılarına seslenerek, kapımız herkese açık mesajı verdi.

Note 7 kazası Apple'a yaramış gibi görünüyor. Düşüncelerinizi merak ediyoruz.

Son düzenleme:
D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Tim Cook seslenmeye devam etsin :)

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Apple kullanıcılarını malum partinin seçmenlerine benzetiyorum nedense. Don't be a sheep!

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Siyaset yapmadım genel mantıktan bahsettim. iPhone 6 ile iPhone 7 arasında aman aman bir fark yok ekran bile hala 750p ama Apple tekerleği yeniden icat etmiş gibi telefon tanıtmayı çok sevdiği için böyle bir benzetme yaptım. Sanırım bunda hepimiz hemfikiriz?

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Bu genel mantık değil, insanların görüşlerine ve fikirlerine saygısızlık etmek.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Siyaset yapmadım genel mantıktan bahsettim. iPhone 6 ile iPhone 7 arasında aman aman bir fark yok ekran bile hala 750p ama Apple tekerleği yeniden icat etmiş gibi telefon tanıtmayı çok sevdiği için böyle bir benzetme yaptım. Sanırım bunda hepimiz hemfikiriz?

Değiliz. 7 Plus bence farklı bir telefon. Fiziksel olamayan home tuşu bile Benin için gerçerki sebep. En azından patlamıyor!

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
yav he he hepiniz çok biliyosunuz zaten.. home tuşu üstüne çıkıp tepin ve şampiyon diye bağır sanki babanın firması Apple bizde iPhone kullanıyoruz nedir yani para verip kazıklandığın firmaya aşık olmuşcasına tapmak? hastasınız hepiniz...

Son düzenleyen moderatör:

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Bu nasıl bir kabullenememek duygusudur anlamış değilim. Biz iPhone alırken kazıklandık ama sen kazıklanmadık demi?

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Bu nasıl bir kabullenememek duygusudur anlamış değilim. Biz iPhone alırken kazıklandık ama sen kazıklanmadık demi?
Hayır ben kazıklanmadım çünkü ben Türkiye'den almadım :tearsofjoy: iPhone 7'nin en son satışa sunulduğu ülkelerden biri Türkiye iken ilk satışa çıktığı ülkelerden biri de İngiltere idi ve sen net +1000TL daha fazla para verdin vergilerden dolayı dolayısıyla da kazıklandın, geçmiş olsun.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Tim Cook Note yedi'leri değişecekmiymiş ?
(Ben şimdi böyle birisinden hiç bir şey almam desem, ayrımcılıkmı yapıyor olurum ?)

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Hayır ben kazıklanmadım çünkü ben Türkiye'den almadım :tearsofjoy: iPhone 7'nin en son satışa sunulduğu ülkelerden biri Türkiye iken ilk satışa çıktığı ülkelerden biri de İngiltere idi ve sen net +1000TL daha fazla para verdin vergilerden dolayı dolayısıyla da kazıklandın, geçmiş olsun.

Türkiye'de tek akıllı sensin demi. Bende 7 Plus 128gb'ı ABD'den aldım.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Yahu sen neden bahsediyosun istersen git özel üretim yaptır ben Türkiye'de yaşamıyorum ki!
İşsiz gibi yurtdışına telefon almaya mı gidicem :tearsofjoy:

Telefon almaya gidersen zaten aynı fiyata geliyor. Gelene getirtiyorsun. Anlamadığım nokta ikimizde aynı fiyata ayni şeyi almışken benim neden kazık yediğim?

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Telefon almaya gidersen zaten aynı fiyata geliyor. Gelene getirtiyorsun. Anlamadığım nokta ikimizde aynı fiyata ayni şeyi almışken benim neden kazık yediğim?
işte ben Londra'da yaşadığım için yurtdışına çıkıp telefon almış olmuyorum :tearsofjoy: ayrıca kimseyi kandırmaya gerek yok +1000TL ile Amerika'ya gidemezsin. gidiş dönüş uçak bileti, konaklama, vize, pasaport(yoksa eğer) pul harcı osu busu astarı yüzünüzü geçiyor üstüne de min. 10 saat gidiş 10 saat dönüş çilesi çekiyorsun aktarma çilesi de bonus.

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
@mayster kardesim isteyen istedigi yerden alsin. gerekirse fazla para versin. sonucta iphone alan insanlar bu cihazlari severek kullaniyorlar. zaten iphone kullananlar her kiyaslamayi bir onceki iphone modellerine kiyaslayarak yapar diger telefon markalarina gore degil. herkes kendi parasini kazaniyor, kim ne yaparsa yapsin takma sen kafana guzel kardesim.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
işte ben Londra'da yaşadığım için yurtdışına çıkıp telefon almış olmuyorum :tearsofjoy: ayrıca kimseyi kandırmaya gerek yok +1000TL ile Amerika'ya gidemezsin. gidiş dönüş uçak bileti, konaklama, vize, pasaport(yoksa eğer) pul harcı osu busu astarı yüzünüzü geçiyor üstüne de min. 10 saat gidiş 10 saat dönüş çilesi çekiyorsun aktarma çilesi de bonus.

La gitmedim diyom Londra'da sana okuma yazma öğretmediler mi? 1000₺ ile Amerika'ya mı gidiliyor. Gelen gidene getirtiyorum. Beni bilen bilir. Bu tür ürünleri Türkiye'den almıyorum ben.

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
@mayster kardesim isteyen istedigi yerden alsin. gerekirse fazla para versin. sonucta iphone alan insanlar bu cihazlari severek kullaniyorlar. zaten iphone kullananlar her kiyaslamayi bir onceki iphone modellerine kiyaslayarak yapar diger telefon markalarina gore degil. herkes kendi parasini kazaniyor, kim ne yaparsa yapsin takma sen kafana guzel kardesim.
haklısın beni ilgilendirmez ama zaten bu bilinen bişey arkadaş anlamamakta ısrar ediyor herkes telefon alırken kazıklandığını biliyor bu sadece iPhone için geçerli değil herkes ağlıyor vergilerden dolayı taksitlendirme seçeneği de kalkınca iki ucu kakalı değnek oldu bu iş.

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
La gitmedim diyom Londra'da sana okuma yazma öğretmediler mi? 1000₺ ile Amerika'ya mı gidiliyor. Gelen gidene getirtiyorum. Beni bilen bilir. Bu tür ürünleri Türkiye'den almıyorum ben.
"getirttim" kısmı görmedim pardon :sweatsmile:

bi youtuber var, sözde gidip almış ama imkansız.

smsnmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Nedir bu fanboyluk sevdanız anlamadım ki?

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
MacBook Pro. Türkiye'de 1900₺ vergisi var. Onuda burdan almadım. Para kolay kazanılmıyor. Kazık yememek için yurt dışında yalamakta gerekmiyor. Biraz zeka yeterli. @mayster

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
önünden ye tim abla! önünden ye...

rnbzdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi de sıkıntıdan patlayın mı demiş

Son mesajlar