Tim Cook: AirPods büyük bir başarı!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Tim Cook: AirPods büyük bir başarı!

Apple CEO'su Tim Cook, New York Borsası'na yaptığı ziyaret sırasında, AirPods satışları ile ilgili açıklamalar yaptı. Şirketin AirPods'a olan güveni sağlam.

::AirPods almayı düşünüyor musunuz?

Son düzenleme:

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
İphone kullanıcısıyım ama o minik ve kulaktan düşmeye çok yatkın olan kulaklıklara para vermeyi pek mantıklı bulmuyorum. Sanki her an, özellikle spor esnasında kaybedebilirim yada düştüğünde kazayla üstüne basabilirim yada birisi basabilir gibi duruyor. Onun yerine başka bir markanın daha sağlam görünen bir kablosuz kulaklığı bana daha mantıklı geliyor.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Ürün güzel olabilir. Ama fiyatı çok gereksiz fazla. Kesinlikle değmeyeceğini düşünüyorum.

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Başarı mı..

Fiyatı görünce dalga geçtiğini düşünüyorum. Gereksiz.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bence fiyat konusunda AirPods'tan daha başarılılar.:smirk:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Apple'ın zaten en büyük başarıları hep fiyat ile başlar sonda ıvır zıvırla devam eder.
Ya en sevdiğim 2. işletim sistemi ama fiyat konusunda oldukça sıkıcı tavırları var yani paran varsa al yoksa alma diyor neden Samsung en çok satıyor çünkü adamın her cebe uygun fiyatlarda telleri mevcut.:)

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Ya en sevdiğim 2. işletim sistemi ama fiyat konusunda oldukça sıkıcı tavırları var yani paran varsa al yoksa alma diyor neden Samsung en çok satıyor çünkü adamın her cebe uygun fiyatlarda telleri mevcut.:)

Nokia neden bitti, Blackberry hastasıydım yıldız gibi birden parlayıp ertesi günü göremeden bu marka neden söndü, İNAT yüzünden.. Başaracaklarını sandılar ama unuttukları şey sistemlerine değil insanlara hitap etmekti.

Dünya üzerinde ki sistemin kalıcılığını üretici değil tüketici belirler... Apple bugün daha güzel yerlerde olabilirdi fiyat konusunda ancak insanların bunu bile bile istemediğini düşünüyorum.. Kısaca şımaran çoçuk, susturulmadı.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
O fiyata başka markaların daha güzel ürünleri varken bumuymuş başarı :D akşam akşam iyi güldük

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
O fiyata başka markaların daha güzel ürünleri varken bumuymuş başarı :D akşam akşam iyi güldük

O paraya bir kutu aksesuar doldurur telefonunu coşturur, kendinde çıldırırsın. Apple burda tamamiyle zengine öpücük atmış, kastımız neyse yanak uzatıyoruz. Bizde de sorun var

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Nokia neden bitti, Blackberry hastasıydım yıldız gibi birden parlayıp ertesi günü göremeden bu marka neden söndü, İNAT yüzünden.. Başaracaklarını sandılar ama unuttukları şey sistemlerine değil insanlara hitap etmekti.

Dünya üzerinde ki sistemin kalıcılığını üretici değil tüketici belirler... Apple bugün daha güzel yerlerde olabilirdi fiyat konusunda ancak insanların bunu bile bile istemediğini düşünüyorum.. Kısaca şımaran çoçuk, susturulmadı.
Aslında antlaşmalarda var lanet Federal onu da düşün.:D
--- Gönderi Güncellendi ---
Zaten 2 mobil işletim sistemi yok mu hocam:)
Symbian os,Blackberry os,Asha os,Meego os,İos,Windows Phone,Android,Sailfish os ve Firefox os.:)

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Aslında antlaşmalarda var lanet Federal onu da düşün.:D
--- Gönderi Güncellendi ---

Symbian os,Blackberry os,Asha os,Meego os,İos,Windows Phone,Android,Sailfish os ve Firefox os.:)

Var ama neden var.
Neye bağlı bu ?
İyileştirme için mi var ?
Daha iyisi için mi ?
Bir çok sebebi var.
Onların anlaşması boğulan adama cankurtaran arayışı.

Blackberry'nin şimdi ki bu maçın içinde iyi olmasını isterdim :)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Var ama neden var.
Neye bağlı bu ?
İyileştirme için mi var ?
Daha iyisi için mi ?
Bir çok sebebi var.
Onların anlaşması boğulan adama cankurtaran arayışı.

Blackberry'nin şimdi ki bu maçın içinde iyi olmasını isterdim :)
Blackberry'nin ön tarafında tuşsuz bir sade tasarım ile tüketicinin karşısına çıkmış olması bir şeyi değiştirmedi çünkü mağaza olmadan sen bir hiçsin Apk sistemini getirdi lakin pazarda başkaları ses getirdi Blackberry eskiden Rim diye biliniyordu geç kaldı ve hata yaptı(Research in Motion)
Ayrıca bu örneğin Microsoft gibi hani bilgisayar ve Laptop piyasasında en çok kullanılan işletim sistemi ya,adam diyor Linux'a sen tellerde ses getir ben de Bilişim dünyasına el atayım yani bağlantılı ama şimdide her geçen gün kan kaybediyor çünkü millet Linux'a merak saldı.:(

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747