THY'den rekor uçak siparişi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

aagkn

Profesör
Diğer firmalar ve Thy'yi kullanmış biri olarak söylüyorum,Thy'deki izzet-i ikram,hizmet kalitesi,hoşgörü,güleryüz diğerlerinden çok daha iyi (tabi bu fiyatta etkisini gösteriyor o ayrı bir konu)

Ben bir türk firmasının dünya sahnesinde adından söz ettirmesiyle gurur duyuyor ve başaralarının devamını diliyorum,Allah yolumuzu daim etsin inşaallah.

Bersn

Üyecik
Thy , açık ara önde.

Bu arada Thy'nin kim tarafından kuruldugunu ve gelirlerinin nereye gittigini ögrenebilirmiyim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Thy , açık ara önde.

Bu arada Thy'nin kim tarafından kuruldugunu ve gelirlerinin nereye gittigini ögrenebilirmiyim ?
Öğrenebilirsin tabii özgür bir ülkede yaşıyoruz kimse bilgi alma hakkını elinden alamaz. Araştırırsan öğrenebilirsin.

Empatik

Profesör
Kitaplardaki bkz: Bakınız demek mi ? :D engerex yazınca aklıma takıldı. :D

|SeYYaH|

Rektör
Sektör devleri küçülürken thy çok hızlı büyüyor. Çok tehlikeli.

sevgili engerex, haklısın aslında. normalde bu ekonominin kuralıdır, hızlı ve çabuk büyümenin çöküşü de aynı oluyor.
ne ki, bu genelde altyapısı olmayan, rasyonel kriterler içermeyen ve genellikle de geleceğini ipotek altına alan borçlanmalarla yapılan büyümelerdir.

bu arada thy'nın büyümesinin Türkiye'nin uluslararası bir oyuncu haline gelişinin de önemli bir rolü vardır. çünkü Türk şirketlerinin dünyaya açılması, büyük ihalelerde söz sahibi olması, turizmin çok önemli ivmeler kazanması vb. birçok nedenle beraber ülkemizin büyük bir prestij kazanmış olması büyük oranda bir insan akışına, gel-git sinerjisine yol açmıştır. tabii bu da Thy'nın büyümesine yol açmıştır haklı olarak.

ayrıca yönetimsel olarak olağanüstü başarılı yöneticilerin mucizevi başarılarını da buna eklediğimizde Thy'nın büyümemesi zaten anormal olurdu diye düşünüyorum.

stat counter